› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Zumba już 2 razy w tygodniu

› taniec ponad rok temu    24.09.2019
Informacja prasowa
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Zumba już 2 razy w tygodniu

Zajęcia Zumby, które prowadzone są w ramach Aktywuj się z MOSiR-em, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego też, oprócz zajęć, które są tradycyjnie w piątki, możesz skorzystać z ćwiczeń również we wtorki. Zaczynamy już w tym tygodniu!

Po letniej przerwie często słyszymy, że nadszedł czas na powrót do formy. Nasza kondycja po wakacyjnych grillach spadła. Aktywność fizyczna jest więc najlepszym rozwiązaniem na to, aby znów poczuć się lepiej. A właśnie we wrześniu planujemy przeważnie swoje grafiki, w które staramy się wpleść również dodatkowe zajęcia.

Kolejna odsłona Zumby ponownie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Wielokrotnie słyszeliśmy, że przydałyby się jeszcze jedne zajęcia w tygodniu. Posłuchaliśmy więc uczestniczek naszych zajęć i zorganizowaliśmy dodatkowe spotkania, na które zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 20.15.

– mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. 

Zajęcia te prowadzi Marcin Wierzbicki, który zafascynował się jest Zumba Fitness ponad 6 lat temu. A to dzięki połączeniu latynoamerykańskiej i międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych, które tworzą dynamiczny i skuteczny program treningowy. Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla aerobiku czy fitnessu, aby w rezultacie w unikalny sposób zbalansować spalanie tkanki tłuszczowej z modelowaniem mięśni. Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio, czyli trening aerobowy, są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch. Zapraszamy osoby początkujące, jak i te, które w zajęciach zumby już uczestniczyły.

– wyjaśnia Marcin Wierzbicki.

Zajęcia Zumby będą odbywały się 2 razy w tygodniu – we wtorki o godz. 20.15 i w piątki o godz. 19.00 w sali fitness Lodowiska Helena przy ul. Karowej 1. Jednorazowy koszt uczestnictwa wynosi 10 złotych od osoby. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska.

Przyjdź i przekonaj się, że Zumba to przede wszystkim świetna zabawa zarówno dla zaawansowanych, jak i dla początkujących, bez względu na płeć czy wiek. 

Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ er ce
ponad rok temu 1
A co z jogą?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.