dd Zimowe biegi na orientację w dzień i w nocy
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Zimowe biegi na orientację w dzień i w nocy

› inne ponad rok temu    9.01.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. nadesłane

Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej wespół z MOSiR-em zapraszają w dniu 14.01.2017r. /sobota/ na IV rundę VIII Grand Prix ELBLĄGA w Biegu na Orientację. Do zdobycia są kolejne punkty, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to sprinterski bieg interwałowy na naszej pięknej Starówce. Centrum zawodów w Zespole Szkól Zawodowych nr 1 przy ul. Zamkowej Zapraszamy wszystkich „twardzieli” na miejski bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Starówce. Start pierwszego zawodnika o 10.00.

Natomiast w dniu 13.01.2017r. /piątek/ w Bażantarni odbędzie się I Zimowy Marszobieg na Orientację o charakterze popularyzacyjnym, organizowany przez EKO GRYF wraz z MOSIR-em. Start pierwszego zawodnika o godz.17.00. Centrum zawodów przy restauracji „MYŚLIWSKA”. Będą to zawody typu „scorelauf”. Osoby pełnoletnie startują bez ograniczeń. Natomiast dzieci i osoby niepełnoletnie tylko z rodzicem lub prawnym opiekunem z uwagi na bezpieczeństwo. Uczestnicy zobowiązani są zabrać ze sobą latarki /czołówki/, ciepłe obuwie i ubranie oraz kiełbaski, gdyż będzie możliwość ich upieczenia /ognisko/.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą kart startowych. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www: ekogryf.pl

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.