dd Zatańcz hula i obudź w sobie kobiecość
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Zatańcz hula i obudź w sobie kobiecość

› taniec ponad rok temu    12.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zatańcz hula i obudź w sobie kobiecość

Jeśli chcesz odkryć w sobie kobiece piękno, zmysłowość i jednocześnie dostarczyć potężną dawkę radości i energii, przyjdź do Centrum Tańca Promyk na warsztaty z tańca hula.

Hula to przyjemna i „nieinwazyjna” forma aktywności fizycznej i tym samym dostępna dla każdego, niezależnie od wieku i formy fizycznej. Taniec Hula to także sposób na relaks i wzmocnienie sił witalnych. Poprzez warsztaty naładujemy akumulatory i dostaniemy porządny zastrzyk energii. Dodatkowo taniec ten wpływa na wzmocnienie kondycji, mięśni oraz wpływa na giętkość i elastyczność stawów.

Taniec Hula polega głównie na poruszaniu biodrami oraz rękoma. Stopy tancerzy mają mocny kontakt z ziemią, swobodny ruch bioder pozwala płynąć energii, a dłonie opowiadają historie o bogach, boginiach, bohaterach i pięknie hawajskich wysp.

W tańcu hula doświadczamy bycia z własnym ciałem, a tańcząc w grupie dzielimy się radością z innymi. Taniec Hula to także świetny sposób dla Pań na odkrycie swojej kobiecości. Za jego sprawą sięgamy i wydobywamy "na powierzchnię", a następnie rozwijamy nasze naturalne cechy: grację, wdzięk, miękkość i zmysłowość

My ludzie Zachodu jesteśmy bardzo sztywni

- mówi Agnieszka Wenta

Często kobiety, które zaczynają przygodę z Hula nie potrafią się poruszać. Jesteśmy bardziej męskie w ruchu niż kobiety hawajskie, które tańczą z wielką gracją. A Hula to energia, która zmienia dziewczyny w kobiety. Stajemy się delikatne ale silne, świadome swojej siły kobiecości.

Warsztaty Hula odbędą się 21 maja (niedziela) w Centrum Tańca Promyk przy ul. Browarnej 80 w godzinach 17:00 – 20:00.

Spotkanie rozpoczniemy od pokazu tańca Hula w wykonaniu Agnieszki Wenta, która poprowadzi warsztaty

– mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk

Następnie rozgrzewka i nauka kroków podstawowych a potem układu. Na warsztaty należy zabrać wodę i przyjść w długich luźnych spódnicach lub wziąć ze sobą dużą kolorową chustę do przewiązania na biodrach. Tańczymy na boso.

Zapisy na warsztaty od pn do pt w godz. 8:00 – 16:00 pod nr 55 611 01 30/40, oraz mailowo promyk@swiatowid.elblag.pl. Koszt to 15 zł od osoby.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.