› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Zagraj w piłkarskim turnieju szóstek

25 dni temu    25.06.2024
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Zagraj w piłkarskim turnieju szóstek fot. MOSiR Elbląg

Wraz z rozpoczęciem Wakacji z MOSiR-em pragniemy zaprosić wszystkich miłośników gry w piłkę nożną na turniej 6-osobowych drużyn. Jak co roku spotkamy się na boisku przy ul. Skrzydlatej, gdzie rozpoczniemy rywalizację o medale i puchary. Zaczynamy 30 czerwca (niedziela) o 10:00. Udział bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Skrzydlatej przygotowane zostaną dwa boiska o wymiarach „orlikowych” (60m x 30m). W czasie gry zespół reprezentuje 6 zawodników, a mecze rozgrywane będą w czasie 2x10 minut z krótką przerwą. O właściwy przebieg spotkań zadbają licencjonowani sędziowie, a dla trzech najlepszych zespołów przygotowane będą pamiątkowe puchary oraz medale.

W składzie każdego zespołu można wpisać maksymalnie 8 zawodników (6 podstawowych i 2 rezerwowych). Do gry zapraszamy uczestników, którzy w dniu zawodów mają ukończone 16 lat. Gracze niepełnoletni będą musieli dostarczyć zgodę rodzica/opiekuna prawnego, którą można pobrać tutaj. W imprezie obowiązuje będzie limit zgłoszeń, a o uczestnictwie decyduje ich kolejność.

Zapisy prowadzone są wyłącznie za pomocą formularza zgłoszeniowego. We wniosku należy podać nazwę zespołu, dane kontaktowe do kapitana oraz imiona, nazwiska i datę urodzenia zawodników. Więcej informacji dotyczących imprezy dostępne są w regulaminie.

Kliknij tutaj, aby poznać cały harmonogram Wakacji z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.