› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Wyłoniono mistrzów celuloidowej piłeczki

› tenis ponad rok temu    21.05.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Wyłoniono mistrzów celuloidowej piłeczki fot. MOSiR

W hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego z inicjatywy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano V Indywidualne Mistrzostwa Elbląga Amatorów w Tenisie Stołowym. Zawody poprzedziła uroczystość honorowania nagrodami przez Marka Wnuka, dyrektora MOSiR zwycięzców piątej edycji cyklu rozgrywek o Grand Prix Elbląga. Natomiast do rywalizacji o mistrzowskie laury miasta Elbląga w tenisie stołowym stanęło 58. zawodników, dwie kobiety oraz 16. par deblowych.

Po serii eliminacji wyłoniono najlepszych zawodników w kategorii Open mężczyzn. W pojedynku o trzecie miejsce Łukasz Susło pokonał 3:0 Bartosza Kępskiego. Tytuł Mistrza Elbląga na rok 2013 wywalczył Wojciech Dzierżko wygrywając 3:1 ze Sławomirem Urbanem. W kategorii tenisistów do lat 13 mistrzostwo wywalczył Piotr Sznaze przed Radosławem Przeździeckim i Igorem Grzelakiem. Na czwartym miejscu Miłosz Cytawa. Indywidualne mistrzostwo kobiet po zwycięskim pojedynku nad Wiwianą Sajdą zdobyła Aleksandra Chołub. W deblach mężczyzn najlepszy, mistrzowski duet to Bartosz Kępski i Piotr Iwicki, druga lokata dla pary Roman Grudzień i Janusz Kriger, trzecią zdobył debel Łukasz Susło i Wojciech Dzierżko, a czwartą Bartosz Rybczyński i Robert Ziaja.

MOSiR informuje, że kolejna edycja Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym zostanie zainaugurowana we wrześniu. Szczegóły zostaną podane na stronie internetowej www.mosir.elblag.eu . Można tam również znaleźć wyniki oraz galerie zdjęć z poprzednich zawodów.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.