dd Wycieczka rowerowa "Żuławskie ciekawostki"
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Wycieczka rowerowa "Żuławskie ciekawostki"

11 miesięcy temu    16.08.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wycieczka rowerowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ramach akcji ,,Wakacje z MOSiR-em’’ zaprasza do udziału w ostatniej z cyklu trzech wycieczek rowerowych po okolicach Elbląga. Miłośnicy dwóch kółek odwiedzą teren Żuław Wiślanych od Elbląga po rzekę Nogat.  Start w niedzielę (19 sierpnia) o godz. 10:00.

W trakcie wycieczki przewidywane są przerwy na jedzenie oraz robienie zdjęć, a każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę i klucze. Szczególnie zalecamy posiadanie kasku. Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę.

– informuje Marek Kamm z Działu Organizacji Imprez Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Niedzielna wycieczka będzie przebiegała po urozmaiconych żuławskich drogach w okolicy budowanej drogi ekspresowej S7, której być może przyjrzymy się z bliska.

Dzięki wsparciu naszych sponsorów, tj.  Tawernie Tortuga, Urzędowi Gminy Elbląg, Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych TUW oraz elbląskiemu Biuru Podróży VARIUSTUR dla uczestników wycieczki będą czekały gadżety i słodycze. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne, turystyczne, w granicach 12 km na godzinę. Do udziału w wycieczce organizatorzy zapraszają całe rodziny. Start w niedzielę 19 sierpnia o godz. 10:00 z placu Katedralnego. Dystans wycieczki to 24 km.

Naszą jazdę zakończymy w Tawernie Tortuga gdzie na każdego uczestnika będzie czekał zimny przysmak. Czas trwania imprezy to około 3 godzin Udział w wycieczce jest bezpłatny. Szczegółowy regulamin wycieczki znajduje się na stronie MOSiR

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.