dd Wierzbicki Body Show, czyli o obrotach ciał pięknych
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Wierzbicki Body Show, czyli o obrotach ciał pięknych

› siłowe ponad rok temu    25.04.2017
Maciej Markowski
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wierzbicki Body Show, czyli o obrotach ciał pięknych fot. www.facebook.pl

Jutro, 6 maja, w Centrum Sztuki Galeria EL w Elblągu dojdzie do bezprecedensowego pokazu, w którego centrum orbitować będą ludzkie ciała wykute w ogniu ćwiczeń. Po raz pierwszy do kalendarza wydarzeń kulturalno-sportowych dołączy Wierzbicki Body Show, czyli zawody sportów sylwetkowych. Do naszego miasta przybędą kulturyści z całej Polski, ci bardziej oraz ci mniej utytułowani.

- To jedyne wydarzenie w Polsce, które łączyć będzie sport z pracą artystyczną - piękno ludzkiego ciała zostanie przedstawione w wielu formach - sport, zdrowie i uroda, jako inspiracja dla artystów. Celem imprezy jest popularyzacja sportów sylwetkowych wśród młodzieży i dorosłych - zaznaczają organizatorzy.

Zawody będą otwarte dla uczestników ze wszystkich możliwych federacji. Zawodnicy będą startowali w kategoriach: Bikini Fitness kobiet (do 163 cm, do 168 cm, powyżej 168 cm), Męska sylwetka (do 176 cm, powyżej 176 cm), Kulturystyka klasyczna mężczyzn (do 176 cm, powyżej 176 cm) oraz Kulturystyka mężczyzn (do 90 kg, powyżej 90 kg). Obok pokazu kulturystyki, w trakcie trwania imprezy będzie można również podziwiać prace fotograficzne, artystycznego makijażu, artystycznego tatuażu czy fryzur.

Jednym z uczestników będzie choćby Łukasz Wielgosz, który w ostatni weekend - jako debiutant - zajął piąte miejsce w Mistrzostwach Polski Federacji NAC w Nadarzynie. To jednak tylko jedno nazwisko z grona wielu, które zaprezentują się na scenie.

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.