› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Weekend z Mistrzem w Elblągu!

ponad rok temu    14.10.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Weekend z Mistrzem w Elblągu! fot. Nadesłane

Jeszcze w tym miesiącu Marcin Możdżonek zawita do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR, żeby zachęcić do aktywności elblążan zarówno tych młodszych, jak i starszych. Już w następny weekend, 22 i 23 października, multimedalista największych siatkarskich imprez razem ze swoją Fundacją i MOSiR-em zapraszają do udziału w dwóch wyjątkowych projektach.

Marcin Możdżonek to polski siatkarz, który grał na pozycji środkowego. Pierwszy sukces osiągnął zdobywając mistrzostwo świata juniorów w 2003 roku. Z reprezentacją Polski seniorów, której przez kilka lat był kapitanem, zdobył tytuł mistrza Europy (2009) i świata (2014). W zeszłym roku zakończył karierę sportową i założył fundację, której głównym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport, głównie siatkówkę. Jednym z realizowanych projektów jest Weekend z Mistrzem w Elblągu.

Dzień pierwszy, czyli piątek 22 października, należeć będzie do dorosłych miłośników siatkówki, których zapraszamy na wyjątkowy trening. Chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem siatkarskiej legendy, dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas razem z nami? Drugiej takiej okazji (najprawdopodobniej) nie będzie.

Natomiast sobota (23 października) jawi nam się jako dzień sportowej rywalizacji młodzieżowych talentów. Do udziału w Możdżonek Cup zapraszamy drużyny siatkarskie ze szkół podstawowych z całego regionu. Rozgrywki będą prowadzone w formie 4x4, a drużyny mogą składać się z 4 zawodników na boisku + maksymalnie 2 rezerwowych. Na najlepsze ekipy, oprócz okazałych pucharów, czekają atrakcyjne nagrody.

Zapowiada się świetny siatkarski weekend w Elblągu. Udział zarówno w piątkowym treningu, jak i w sobotnich rozgrywkach dla młodzieży, jest bezpłatny. Rejestracja uczestników na każde z wydarzeń odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu: 55 625 62 00 lub mailowo pod adresem: hsw@mosir.elbląg.eu

Weekend z Mistrzem!

22 - 23 października 2021 (piątek i sobota) Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu al. Grunwaldzka 135.

Piątek (22.10) - godzina 18:00 - Trening siatkarski dla dorosłych Sobota (23.10) - godzina 10:00 - Możdżonek Cup dla młodzieży.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.