› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

W sobotę zagraj w squasha

› tenis ponad rok temu    26.01.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
W sobotę zagraj w squasha fot. archiwum elblag.net

Nie masz pomysłu na najbliższy weekend? Chcesz spędzić go na sportowo? Zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em, które odbędą się już w najbliższą sobotę.

Nie ma znaczenia na jakim poziomie grasz, czy jest to tylko sobotnia rozrywka dla zabicia czasu, czy jesteś zaangażowanym amatorem, czy też graczem zawodowym, ważne by Twoja gra była przyjemnością i przygodą, a nie walką o przetrwanie. I właśnie dla tych wszystkich, którzy lubią nowe wyzwania, dużo ruchu oraz sport w każdej niemal postaci, Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji oraz Szkoła Tenisa SCORE przygotowali grupowe zajęcia nauki gry w squasha.

Squash, kiedyś znany tylko z amerykańskich filmów, stał się pasją wielu mieszkańców Elbląga. To sport dla wszystkich, którym obce nie są zwinność, refleks, spryt oraz wysiłek. Zajęcia na sali, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, pozwolą nam zgłębić wiedzę i poznać tajniki tej pięknej dyscypliny sportu. To także wspaniała okazja do nawiązania nowych znajomości i spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Zajęcia z instruktorem odbywają się w każdą sobotę o godz. 15:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135. Każdorazowy kosz uczestnictwa to 10 złotych od osoby. Więcej informacji o programie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji można znaleźć na stronie internetowej w zakładce Aktywuj się z MOSiR-em.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.