› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

VII Puchar Elbląga w Biegu na Orientację

2 miesiące temu    21.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
VII Puchar Elbląga w Biegu na Orientację fot. MOSIR Elbląg

W dniach 18-19 września br. odbył się VII Puchar Elbląga w Biegu na Orientację, który zorganizował i przeprowadził Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód.

Udział wzięło około 180 uczestników z całej Polski Północnej. Były to jednocześnie zawody rankingowe w ramach Pucharu Pomorza oraz Warmii i Mazur. Stratowało kilkanaście klubów. Najliczniej reprezentowane były kluby: UMKS Kwidzyń, Azymut Gdynia, UKS Siódemka Rumia, Orkan Ostróda, Harpagan Gdańsk. Wszystkie wyniki i inne informacje na stronie Klubu www.ekogryf.pl.

W pierwszym dniu czyli 18 września /sobota/ w godz. rannych odbył się bieg średniodystansowy w rejonie Kadyn. Natomiast w dniu 19 września /niedziela/ odbył się bieg klasyczny także w rejonie Kadyn, gdzie na polanie z widokiem na Zalew Wiślany odbyła się ceremonia wręczenia medali, pucharów i upominków rzeczowych, które wręczali przedstawiciel Lasów Państwowych z Nadleśnictwa Elbląg pan Jarosław Mytych oraz gospodarz terenu pan Marian Kaczmarek.

Puchary Prezydenta miasta Elbląga dla najliczniejszych klubów zdobyli: 1. UMKS Kwidzyn, 2. UKS Azymut, Gdynia, 3. PKO Harpagan Gdańsk.

Zawodnicy byli zachwyceni nasza piękną o każdej porze roku Wysoczyzna Elbląską i charakterem terenu po którym przyszło im biegać. Już zapowiedzieli swój przyjazd w przyszłym roku.
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.