dd Turniej hokejowy w Malborku
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Turniej hokejowy w Malborku

› zimowe ponad rok temu    15.03.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Turniej hokejowy w Malborku

W miniony piątek na lodowisku w Malborku odbył się Turniej Hokeja na Lodzie z udziałem elbląskich Wikingów. Zawodnicy UKS-u występowali w dwóch kategoriach wiekowych: roczniki 2004-2006 oraz 2007 i młodsi.

Najmłodsi wychowankowie naszego klubu skrzyżowali kije ze swoimi rówieśnikami z Malborka i Gdyni. Trzeba przyznać, że spisali się na medal nie przegrywając żadnego spotkania (wygrana z UKS Bombers Malbork, remis z HUKS Niedźwiadki). Różnicą strzelonych bramek w końcowej kwalifikacji uplasowali się na II miejscu. Dużo emacji kibicom dostarczyły występny najmłodszych hokeistów podczas spotkania z Gdynią. Eksperymentalnie trenerzy wstawili dodatkowy skład tzw. czwartą czwórkę, która składała się z hokeistów 3, 4 i 5 letnich, którzy swoją przygodę z hokejem na lodzie rozpoczęli dopiero jesienią 2016 r.

Trzeba przyznać że wolą walki, hartem ducha oraz zawziętością nie najmłodsi zawodnicy nie ustępowali starszym kolegom! Starsza grupa rozegrała 3 mecze: z Bombers Malbork, HUKS Niedźwiadki oraz PTH Koziołki Poznań. Trener Rafał Sokalski przygotowując składy drużynowe pozwolił wykazać się jednej z zawodniczek - Oldze Jaskulskiej, której rola selekcjonera bardzo przypadła do gustu. Finalnie UKS Wikingowie zajęli III miejsce w kategorii wiekowej 2004-2006.

Najlepszym zawodnikiem turnieju została Maja Brzezińska

Najlepszym bramkarzem Krzysztof Ciesielski

Najmłodszym zawodnikiem turnieju Artur Omulchenko (3 lata)

Wszyscy zawodnicy otrzymali tradycyjnie pamiątkowe krążki. Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie i zapraszamy na nasz turniej, który odbędzie się w dniach 25-26 marca 2017 r. na lodowisku Helena w Elblągu.

Dorota Jaskulska

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.