dd Turniej Czterech Trenerów we wrześniu w Elblągu
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Turniej Czterech Trenerów we wrześniu w Elblągu

› siatkówka ponad rok temu    13.07.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Turniej Czterech Trenerów we wrześniu w Elblągu fot. Wiktor Sampławski

Już za niespełna dwa miesiące miłośników siatkówki czekają kolejne sportowe emocje. 7 i 8 września, po raz trzeci w naszym mieście rozegrany zostanie Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga. Kibice ponownie zobaczą w akcji zespoły PlusLigi.

Siatkarskie imprezy, w których uczestniczą zespoły z PlusLigi nie są w naszym mieście codziennością, dlatego też wrześniowy Turniej Czterech Trenerów o Puchar Prezydenta Elbląga powinien być dla sympatyków tej dyscypliny sportu nie lada gratką. W dwudniowych zawodach nie powinno zabraknąć emocji, sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. W elbląskiej Hali Sportowo-Widowiskowej zaprezentują się: aktualni mistrzowie Polski czyli ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a także LOTOS Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn oraz Łuczniczka Bydgoszcz. W szeregach zaproszonych drużyn kibice będą mogli oglądać jednych z najlepszych zawodników w kraju i za granicą.

Cieszymy się, że już po raz trzeci, Elbląga będzie gospodarzem tak dużego siatkarskiego wydarzenia jakim bez wątpienia jest Turniej Czterech Trenerów

- mówi Marek Wnuk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Patrząc na dwie poprzednie edycje możemy śmiało powiedzieć, że impreza jest dobrze odbierana przez kibiców siatkówki w naszym mieście. W tym roku rywalizacja powinna być jeszcze bardziej interesująca, a dla kibiców nie lada gratką będzie zapewne występ w Elblągu aktualnych mistrzów Polski, siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Turniej Czterech Trenerów to również doskonała promocja naszego miasta, które nie po raz pierwszy pokazuje, że siatkówce na najwyższym poziomie.

Dla zespołów uczestniczących w imprezie, turniej w Elblągu będzie doskonałą okazją do sprawdzenia swojej formy przed zbliżającym się sezonem. Konfrontacja zespołów PlusLigi to jeden z etapów przygotowań do rozgrywek ligowych, które w tym roku ruszą pod koniec września. Oprócz aktualnych mistrzów kraju, kibice będą mogli obserwować sąsiadów zza miedzy, czyli Indykpol AZS Olsztyn, Łuczniczkę Bydgoszcz oraz współorganizatorów imprezy zespół LOTOSU Trefla Gdańsk. Szczegółowym plan gier w elbląskim Turnieju Czterech Trenerów oraz ceny biletów zostaną podane w najbliższym czasie.

Organizatorem turnieju jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, partnerem wydarzenia LOTOS Trefl Gdańsk, natomiast patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski, Prezydent Elbląga.

MOSiR

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.