› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Tenisowe grand prix przeniesione na niedzielę

› tenis ponad rok temu    25.11.2016
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Tenisowe grand prix przeniesione na niedzielę fot. MOSiR

Z powodu śmierci i zaplanowanego na sobotę pogrzebu Tadeusza Piaseckiego, jednego z najstarszych miłośników tenisa stołowego w naszym mieście, Grand Prix Elbląga organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zostało przeniesienie na niedzielę 27 listopada.

Sport elbląski stracił kolejnego zasłużonego zawodnika. W środę (23.11) w wieku 80 lat zmarł Tadeusz Piasecki, znany w naszym mieście miłośnik tenisa stołowego. Z rakietką związany był przez ponad sześćdziesiąt lat swojego życia. Dla młodych pokoleń był wspaniałym przykładem sportowca z pasją. Przez ostatnie pięć lat, nie opuścił żadnego turnieju Grand Prix Elbląga, a do tego był najstarszym uczestnikiem imprezy organizowanej przez MOSiR.

Do końca aktywny sportowo. Jako członek Elbląskiego Sportowego Klubu Nestora niemal codziennie spędzał po kilka godzin na sali tenisowej. Brał także czynny udział w zawodach. W lipcu tego roku wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Weteranów w kat. wiekowej 80+, natomiast w listopadzie brał udział w Turnieju o Puchar Prezydenta Elbląga w którym zajął drugie miejsce w kategorii weteranów +70.

Pogrzeb śp. Tadeusza Piaseckiego odbędzie się w sobotę 26 listopada o godz. 13:00 na cmentarzu Dębica (dolna część). Aby umożliwić przyjaciołom, kolegom i znajomym ze środowiska tenisowego udział w uroczystościach pogrzebowych, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił o przełożeniu sobotniego turnieju z cyklu Grand Prix Elbląga w Tenisie Stołowym. Zawody rozegrane zostaną dzień później, tj. w niedzielę 27 listopada o godz. 10:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.