dd Taniec towarzyski dla dorosłych i seniorów
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Taniec towarzyski dla dorosłych i seniorów

› taniec ponad rok temu    31.10.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Taniec towarzyski dla dorosłych i seniorów

Chcesz dobrze wypaść na parkiecie? Szykuje się wieczorek taneczny czy impreza? Koniec podpierania ścian! Zabierz żonę, męża, partnera, partnerkę lub przyjaciół na zajęcia taneczne i przekonaj się, że taniec to zdecydowanie najlepsza i zdrowa forma spędzania wolnego czasu!

Tańca towarzyskiego można nauczyć się w każdym wieku i w każdym wieku jest to bardzo przydatna umiejętność. Nie tylko pozwoli swobodnie poruszać się na parkiecie na każdej imprezie tanecznej, to jeszcze podczas zajęć zadbamy o kondycję, zdrowie i samopoczucie.

Taniec to cudowny środek na zachowanie młodości i radości. Jak każda aktywność fizyczna, redukuje stres i podnosi poziom endorfin w krwi czyli tzw. hormonów szczęścia, dodając jednocześnie energii. Ponadto pomaga zachować dobrą sylwetkę i poprawić sprawność fizyczną. Taniec wpływa też pozytywnie na zdrowie, obniża ryzyko chorób, poprawia wydolność organizmu, wzmacnia kręgosłup i uelastycznia stawy.

W najbliższym czasie chcemy utworzyć dwie grupy

– mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk.

Pierwsza będzie skierowana do seniorów 60 +, gdzie tempo zajęć będzie dostosowane do uczestników, a zajęcia realizowane będą 1 raz w tygodniu i trwać będą 1h zegarową. Druga grupa skierowana jest do osób dorosłych, gdzie zajęcia realizowane będą 1 raz w tygodniu po 2 h.

– dodaje.

Osoby zainteresowane kursami prosimy o kontakt z biurem CT Promyk od pn. do pt. w godz. 8:00 - 16:00, tel. 55 611 01 30/40, 609-977-220, mail: promyk@swiatowid.elblag.pl. Koszt zajęć dla seniorów to 30 zł /mc od osoby, koszt zajęć dla osób dorosłych to 60 zł/mc od osoby.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.