› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Taneczne emocje w Elblągu

› taniec 6 miesięcy temu    14.03.2022
Marcin Pszczółkowski
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Taneczne emocje w Elblągu fot. Nadesłane

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 26 marca 2022 na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego "Jantar 2022". Młodzi tancerze z całego kraju walczyć będą o punkty, które pozwolą im podwyższać kategorie taneczne.

Organizacja turniejów dla naszych tancerzy to niesamowita przestrzeń do zdobycia turniejowego doświadczenia i zmierzenie się z tancerzami zrzeszonymi w klubach z całej Polski.

Turniej jest także niepowtarzalną szkołą tolerancji i nauki radzenia sobie ze stresem. To także okazja do poznania nowych kroków i technik nabycia ogłady tanecznej – zapewniają organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego "Jantar 2022".

Turniej „Jantar 2022” ma charakter punktowy, dzięki czemu każda para ma szansę nie tylko na podium, ale też na zdobycie punktów w ogólnej klasyfikacji i podwyższenia klasy tanecznej. Wszystkie pary prezentują się przed 8-osobową komisją sędziowską, która ocenia technikę, a także wyraz artystyczny tancerzy. Zawody są również ciekawym wydarzeniem dla publiczności.

Uczestnicy będą prezentować umiejętności w kombinacji tańców standardowych i latynoamerykańskich oraz oddzielnie w stylach.

Klasa w tańcach standardowych, energia tańców latynoamerykańskich, przepych w strojach, makijażach to wszystko nadaje zawodom charakter widowiska – mówią organizatorzy. – Podczas turniejów dostrzec można progres umiejętności par tanecznych, jaki osiągają one poprzez trenowanie tańca – są to m.in. prosta i zgrabna sylwetka, giętkość i zwinność ciała oraz lekkość ruchu – dodają organizatorzy.

Zawody rozpoczynają się o godz. 10:00 i realizowane będą w podziale na trzy bloki. Ostatni blok, w którym zaprezentują się najbardziej doświadczeni zawodnicy wystartuje o godz. 17:00. Turniej odbędzie się w CSE „Światowid” w Elblągu na sali widowiskowo-sportowej.

Regulamin oraz więcej informacji można znaleźć na stronie CSE „Światowid” w Elblągu.

Organizatorzy: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Stowarzyszenie "Jantar". Patronat: Warmińsko - Mazurski Związek Sportu Tanecznego.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.