dd Tancerze na turniejach w Polsce i na Litwie
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Tancerze na turniejach w Polsce i na Litwie

› taniec ponad rok temu    8.05.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Jarosław i Anna KraińscyJarosław i Anna Kraińscy fot. 

Tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar w miniony weekend rywalizowali podczas turniejów w Gdańsku i Kownie.

W niedziele, 7 maja, para Jarosław i Anna Kraińscy zaprezentowali się na turnieju WDSF - Ambercouple 2017 w Kownie na Litwie. Startowali w kategorii Senior II w tańcach standardowych gdzie rywalizowało 15 par. Wśród nich znalazły się pary z Rosji, Litwy, Estonii, Białorusi, Łotwy, Holandii oraz trzy pary z Polski. Wśród polskich par najlepsza okazała się właśnie para elblążan – Jarosław i Anna Kraińscy, którzy w efekcie wywalczyli 8 miejsce.

Młodsi tancerze z Elbląskiego Klubu Tańca Jantar również w niedziele udział wzięli w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Black Dance WIOSENNA 2017 który odbył się w Gdańsku.

Początkujący tancerze, Damian Wacławski i Michalina Ciechorska w kategorii 10-11 G wywalczyli drugie miejsce na podium. Również drugim miejscem i srebrnym medalem może pochwalić się bardziej zawansowana para Paweł Szukiewicz i Marianna Karman, które zdobyli w kategorii pow. 15 lat w stylu latynoamerykańskim. Para rywalizowała także w stylu standardowym i zdobyła czwarte miejsce. Brązowe medale i trzecie miejsce na podium to z kolei wynik jaki osiągnęły w stylu standardowym pary: Krystian Dolegała i Nikola Knyszyńska w kategorii 12-13 D oraz Paweł Skwira i Monika Pawłowska w kategorii 14-15 C. Paweł i Monika w stylu latynoamerykańskim uplasowali się tuż za podium na miejscu czwartym, podobnie jak Marcin Pilarski i Wiktoria Jezierska, którzy czwarte miejsce zdobyli w kategorii pow. 15 D w standardzie.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.