dd Sukces organizatorów Olimpia Cup 2013
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Sukces organizatorów Olimpia Cup 2013

ponad rok temu    23.03.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Sukces organizatorów Olimpia Cup 2013 fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Podczas niedzielnego (17 marca) turnieju o I Puchar Prezesa Olimpii Elbląg, organizatorzy postanowili wesprzeć rehebilitację 12-letniej Oli Sarol z SP nr 6 w Elblągu. Dziewczynka uległa wypadkowi samochodowemu, a obecnie zbierane są środki na jej leczenie. Dzięki aukcjom przeprowadzonym podczas turnieju, na konto fundacji zbierającej środki na leczenie dziewczynki wpłynęło 1150 zł.

Podczas turnieju prowadzący przeprowadzili licytację piłki meczowej Olimpii Elbląg, z autografami wszystkich zawodników klubu oraz koszulek meczowych zespołów piłkarskiej Ekstraklasy. Wśród trykotów, które można było licytować były również koszulki dwóch zawodników, którzy w ubiegłym sezonie występowali w Olimpii. Bartosz Iwan przekazał na licytację swoją koszulkę z Górnika Zabrze, a Adam Banasiak Widzewa Łódź, w którym występował jeszcze na jesieni. Ponadto zlicytowano również strój meczowy Daniela Łukasika (Legia Warszawa), Niki Dżalamidze (Jagiellonia Białystok), Tomasza Lisowskiego (Korona Kielce, wychowanek Zatoki Braniewo) oraz Lechii Gdańsk i Pogoni Szczecin.

- Cieszymy się, że przy okazji turnieju mogliśmy wesprzeć tak szczytny cel i zdobyć środki na rehabilitację małej Oli. Łącznie zebraliśmy 1150 zł i mogliśmy się przekonać, że wśród elbląskich sympatyków piłki nożnej nie brakuje ludzi o wielkim sercu – powiedział Krzysztof Nowosielski, jeden z organizatorów turnieju.

Wszystkie osoby chcące wesprzeć leczenie Aleksandry Sarol, mogą się kontaktować w tym celu z panią Ewą Maczuga, ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Elblągu. Pani Ewa odpowiada za kontakt z fundacją, poprzez którą rodzice zbierają środki na rehabilitację Oli. Telefon kontaktowy do pani Ewy Maczuga: 502 134 971.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.