› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Strzeleckie mistrzostwa województwa odbyły się w Elblągu!

› inne ponad rok temu    11.09.2018
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
4 zdjęćMistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym 2018,Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym 2018, fot. WKS Flota Elbląg

To był wystrzałowy weekend w Elblągu. W dniach 8-9 września na strzelnicy WKS Flota Elbląg odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym oraz zawody o Puchar Prezesa Klubu WKS Flota Elbląg.

Pierwsze dni po wakacjach były bardzo aktywne dla elbląskich strzelców. Na należącej do klubu WKS Flota Elbląg strzelnicy przy ul. Junaków 2 rywalizowano w aż sześciu konkurencjach, zarówno pneumatycznych jak i kulowych. Pozwalają na to olimpijskie wymiary obiektu oraz jego wyposażenie.

W niedzielę 9 września odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w strzelectwie sportowym. Młodzicy, juniorzy i seniorzy zmierzyli się w konkurencjach pistolet pneumatyczny i karabin pneumatyczny. Dzień wcześniej, w ramach zawodów o Puchar Prezesa WKS Flota Elbląg, przeprowadzono również konkurencje z karabinu i pistoletu sportowego, pistoletu centralnego zapłonu oraz strzelby gładkolufowej. Strzelano na dystansach 10, 25 i 50 metrów.

Strzelnica jest otwarta dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w strzelectwie i ćwiczyć na naszym obiekcie – mówi Jerzy Domeracki, prezes Klubu, wieloletni trener i pasjonat strzelectwa. Mamy broń i warunki, które umożliwiają trenowanie na wyczynowym poziomie. Do nauki strzelania i uprawiania tego pięknego sportu zapraszamy zarówno dzieci i młodzież jak i dorosłych – dodaje.

Po starcie w Mistrzostwach Województwa kadra młodzieżowa WKS Flota Elbląg przygotowuje się na nadchodzące Mistrzostwa Polski. To jednak nie koniec rywalizacji i treningów na klubowej strzelnicy. Jeszcze w tym roku otwarte zawody strzeleckie odbędą się w Elblągu co najmniej dwa razy.

Naszym celem jest popularyzacja strzelectwa sportowego. Chcemy aby mieszkańcy Elbląga nauczyli się obsługi broni i celnego strzelania. Organizujemy również kolejne kursy na patent strzelecki dla osób, które chciałyby zdobyć pozwolenie na własną broń sportową – mówi Jerzy Domeracki.

Harmonogram imprez strzeleckich oraz więcej informacji o strzelectwie w Elblągu można znaleźć na stronie Klubu i strzelnicy: http://strzelwksel.pl

 • Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym 2018
 • Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym 2018
 • Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym 2018
 • Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Strzelectwie Sportowym 2018
ilość zdjęć 4 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ zx
ponad rok temu 1
Już dodałem, lecz usunięto. Prawda boli? Podana strona wg Firefox (http://strzelwksel.pl ) nie jest godna zaufania, " Właściciel witryny www.strzelnicawkselblag.blogsp... niepoprawnie ją skonfigurował. Program Firefox nie połączył się z nią, aby chronić użytkownika przed kradzieżą informacji.". To cytat z komunikatu Firefoxa. Dziwi mnie Wasz stosunek do tematu. Zamiast chronić, lub monitować o naprawę,- usunąć.wpis. Komentarz zbyteczny
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.