› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR

13 dni temu    13.09.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Startuje piłkarska i siatkarska liga MOSiR fot. MOSIR Elbląg

Gracie w piłkę nożną lub siatkówkę? Wraz z kolegami i koleżankami chcielibyście posmakować sportowej rywalizacji z innymi i powalczyć o fajne nagrody? Wyślijcie zgłoszenie do jednej z rozpoczynających się amatorskich lig, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Ruszyły zapisy.

W naszym mieście jest wiele osób, które często spotykają się na elbląskich boiskach, aby uprawiać szereg dyscyplin sportowych. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście gry zespołowe. One wzbudzają największe emocje. W tym sezonie po raz kolejny poznamy najlepsze piłkarskie i siatkarskie ekipy.

Dlaczego warto się zapisać? To znakomita szansa na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Można uprawiać ukochaną dyscyplinę i to kilka razy w tygodniu i powalczyć o atrakcyjne medale i puchary, a także nagrody indywidualne. Wszystkie rozgrywki są profesjonalnie zorganizowane, z niezbędnym sprzętem sportowym, natomiast nad przebiegiem zawodów czuwają sędziowie, mający doświadczenie w tych rozgrywkach. Jest to także znakomita forma aktywności na świeżym powietrzu oraz w hali.

Aby zapisać swoją drużynę w XI edycji Piłkarskiej Elbląskiej Lidze Amatorów HYDROBUD, należy przesłać zgłoszenie które jest dostępne tutaj, podając w nim nazwę zespołu i dane kontaktowe do przedstawiciela. W przypadku XV edycji Awangarda Volley Ligi obowiązują identyczne zasady, a formularz zgłoszeniowy można pobrać tutaj.

Zgłoszenia do obu amatorskich rozgrywek przyjmowane są na adres imprezy@mosir.elblag.eu, do 20 września. Wraz ze zgłoszeniem drużyny należy dokonać wpłaty wpisowego, które w nowym sezonie 2021/22, wynosić będzie 400 złotych od zespołu, zarówno w lidze piłki nożnej jak i siatkówki. Spotkania w lidze piłki nożnej odbywać się będą na Orlikach przy Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Mickiewicza) i przy Szkole Podstawowej nr 6 (Al. Piłsudskiego), natomiast pojedynki siatkarskie będą toczyć się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135.

Więcej informacji można także uzyskać dzwoniąc do Działu Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR pod nr tel. (55) 625-63-06.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.