Start Elbląg wygrywa dziesięcioma bramkami

› piłka ręczna ponad rok temu    1.02.2014
komentarzy 3 ocen 9 / 33%
24 zdjęćStart Elbląg wygrywa dziesięcioma bramkami fot. Bartłomiej Ryś

Najpierw kilka zdobytych bramek, potem kontrola wydarzeń i wygrana. Tak można opisać spotkanie, w którym Start Elbląg ograł 36-26 Olimpię Beskid Nowy Sącz. Jednak podopieczne trenera Antoniego Pareckiego nie ustrzegły się irytujących błędów.

Z przebiegu gry trudno było porównywać obydwa zespoły. Start odskoczył i od razu zaczął od prowadzenia 4-0. Potem bramki Moniki Aleksandrowicz i Hanny Sądej, która znów pokazała solidną dyspozycję. W 12 minucie 9-5. Bramkarka Ewa Sielicka broniła znakomicie. Rzuty Wiolety Janaczek i Katarzyny Koniuszaniec sprawiły, że przewaga była już znaczna. To praktycznie ustawiło rywalizację i do przerwy kontrolę wydarzeń przez piłkarki Startu. Efekt to wynik 18-9.

W drugiej części spotkania Start popełniał więcej błędów. W tym spotkaniu pierwsze skrzypce grała Kinga Grzyb, najskuteczniejsza nasza zawodniczka. Bramkowe akcje miała również Katarzyna Cekała. Trener dał również szansę gry innym zawodniczkom.

Start Elbląg - Olimpia Beskid Nowy Sącz 36-26 (18-9)

Start: Grzyb 7, Koniuszaniec 7, Sądej 5, Wolska 4, Cekała 4, Szymańska 3, Aleksandrwicz 2, Janaczek 2, Waga 2.
Olimpia: Gadzina 6, Dubajova 5, Figiel 4, Płachta 2, Szczcina 2, Maślanka 2, Masna 2, Leśniak 1, Rączka 1, Olszowa 1.

ilość zdjęć 24 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.