› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Stalowi mocni w lidze 3x3

18 dni temu    12.01.2023
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Stalowi mocni w lidze 3x3 fot. MOSiR Elbląg

WAITW Grand Prix w koszykówce 3x3 trwa w najlepsze. Szósty turniej jest historią, a dzięki zwycięstwu w nim, ekipa Stalowych znów objęła prowadzenie w tabeli głównej. Walka o tytuł mistrza będzie jednak wyrównana.

Spoglądając na ogólną klasyfikację rozgrywek, nie trudno jest dostrzec dwóch faworytów do sukcesu. O złote medale w imprezie powinni rywalizować Stalowi oraz ABC. Te zespoły regularnie występują w najważniejszych meczach każdego z turniejów, odbywających się w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu.

W zawodach, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pojawiające się drużyny są za każdym razem dzielone na dwie grupy. Pierwsza czwórka klasyfikacji generalnej jest rozstawiona, aby układ sił był równomiernie rozłożony w każdej grupie. Dziewięć składów wystąpiło podczas szóstego turnieju, który umocnił najsilniejszych na swoich pozycjach.

W starciu o siódme miejsce w turnieju, Question Mark pokonało Klapki na oczach 18:17. O piąte Amatorzy zmierzyli się z Dinosaurs Pro i pokonali ambitnych zawodników 15:7. Trzecią lokatę zajęła drużyna Żniwiarzy, ogrywając 13:10 My Tylko Pobiegać. W finale Stalowi pokonali ABC 16:14 i wyprzedzili rywali w tabeli. Szczegóły rozgrywek, wyniki i tabela dostępne są na stronie mosir.elblag.eu.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.