dd Spróbuj swoich sił i zatańcz na Konfrontacjach!
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Spróbuj swoich sił i zatańcz na Konfrontacjach!

› taniec ponad rok temu    27.04.2017
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Spróbuj swoich sił i zatańcz na Konfrontacjach! fot. nadesłane

Tańczysz? To nie przegap okazji na rywalizację z innymi tancerzami i prezentację swoich umiejętności. Możesz to zrobić podczas Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych, które odbędą się już 28 maja w elbląskim Światowidzie.

Taniec, energia, różnorodność i pasja tak wyglądają corocznie Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne, które od 18 lat organizuje Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu. To turniej podczas, którego mogą zaprezentować się tancerze różnych stylów.

- W tym roku zawody podzielone są aż na 5 kategorii tanecznych - mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Jak co roku mamy hip – hop, inne formy tańca oraz disco dance tym razem połączony z cheerleaders i dodatkowo dwie kategorie: dancehall i taniec współczesny. Tancerze prezentować się mogą solo, w duetach, formacjach i miniformacjach.

Zawody zostaną rozegrane w trzech kategoriach wiekowych: do 11 lat, 12-15 lat i powyżej 15 lat. Zmagania taneczne oceni 5-osobowa komisja sędziowska, w skład której wchodzą m.in. pedagog tańca współczesnego i improwizacji tanecznej Anna Haracz z Gdańska, specjalistka od dancehall - Daria Zulewska z Gdańska, uczestnik warsztatów w Izraelu V edycji programu You Can Dance i instruktor hip-hopu - Rafał Milcewicz z Olsztyna.

Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne odbędą się 28 maja na sali sportowo-widowiskowej w Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Turniej rozpocznie się o godz. 10:00. Zawodnicy startować będą w według kategorii wiekowych od najmłodszych do najstarszych.

- Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem wystarczy zapoznać się z regulaminem oraz wysłać kartę zgłoszenia – dodają organizatorzy – Wszystkie informacje na temat zawodów dostępne są na stronie www.promyk.elblag.pl. Poza możliwością zaprezentowania siebie, turniej to także okazja aby zobaczyć nowe trendy taneczne i nawiązać znajomości z innymi tancerzami.

Bilet wstępu dla publiczności – 15 zł.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.