› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Sportowy listopad z MOSiR-em w Elblągu

ponad rok temu    4.11.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Sportowy listopad z MOSiR-em w Elblągu fot. Nadesłane

Jesień wcale nie musi być nudna i ponura. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na ciekawe aktywności na świeżym powietrzu, w tym Bieg Niepodległości czy wycieczka rowerowa, zajęcia fitness, naukę jazdy na łyżwach i imprezy w basenie. Będzie wiele atrakcji dla każdego.

Wycieczka rowerowa na Żuławy


Pojedź z nami na rowerze. Miejska Wycieczka Rowerowa wybierze się w niedzielę, 6 listopada, w kierunku trzech ciekawych wsi: Myszewo, Myszkowo i Myszewko. A tam wsłuchamy się w opowieść przewodnika z elbląskiego PTTK i wzmocnimy się słodkim wsparciem energetycznym. Trasa 53 km. Udział w wycieczce jest bezpłatny. Start o 10:00 z okolic napisu „Elbląg” na Starym Mieście.

VIII Elbląski Bieg Niepodległości

Wystartuj w kolejnej edycji naszej imprezy. Zapisz swoje dziecko na Mały Bieg Niepodległości, a sam pobiegnij na dystansie 10 km lub w sztafecie 3 x 3,33 km. Rywalizuj lub po prostu dobrze się baw. Dla każdego pamiątkowy medal! Uwaga, zapisy trwają tylko do poniedziałku, 7 listopada. 

Aquamaraton

Kolejna edycja popularnego spotkania z wodnym fitnessem. 17 listopada zapraszamy na maraton Aqua fitnessu w CRW Dolinka. W cenie 28 zł lub wejścia na karnet każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z wielu różnorodnych zajęć w wodzie. Podczas tego spotkania nasi instruktorzy zachęcą do ćwiczeń w rytm muzyki. Spróbujemy aqua betomic, zajęć z makaronami, aqua hantlami oraz tanecznej zumby. Wspólna zabawa potrwa w godzinach 19:30-21:30.

Andrzejki w wodzie

Jest wiele możliwości spędzenia tego dnia. Naszym zdaniem warto wybrać się do Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, które podczas Andrzejek będzie miało wyjątkową oprawę. Cały obiekt będzie wtedy miejscem zabaw i relaksu. Pojawią się konkursy, zajęcia i bar z kolorowymi napojami. Idealna propozycja dla młodzieży i dorosłych. Szczegóły wkrótce.

Nauka jazdy na łyżwach (osobno dla dzieci, osobno dla młodzieży i dorosłych)

Uczymy jazdy po lodzie. Jeżeli chcesz postawić pierwsze kroki na tafli lub doskonalić swoje umiejętności, zapraszamy na zajęcia z instruktorką łyżwiarstwa. We wtorki o godzinie 18 są zajęcia dla dzieci do 12 roku życia, natomiast w czwartki, także o godzinie 18, ćwiczą młodzież powyżej 12 lat i dorośli. 

Aktywuj się z MOSiR-em

Cykl zajęć rekreacyjnych dla dorosłych. Proponujemy ćwiczenia w sali fitness w lodowisku Helena, czyli Turbo Spalanie, Joga i Zumba, a także w wodzie, w postaci różnych odmian Aqua fitnessu i zajęć dla seniorów. Dla fanów siłowni odbywają się spotkania z instruktorem w ramach Easy Gym Trening. O

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (1)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Waldi
ponad rok temu 1
Jesień nie powinna być też lodowato zimna na lodowisku HELENA , szczególnie dla rodziców czy nauczycieli ,którzy przyjeżdżają z dziećmi na naukę jazdy na łyżwach i nie mają możliwości skorzystania z ciepłego pomieszczenia ,aby się ogrzać. Godzina pobytu w takim miejscu to tak,jakby przenieść się do zamrażarki. Nawet automat z letnią pseudokawą nie pomoże. Masakra.
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.