› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Sport i rekreacja na świeżym powietrzu w Elblągu

6 miesięcy temu    12.05.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sport i rekreacja na świeżym powietrzu w Elblągu fot. MOSIR Elbląg

W końcu doczekaliśmy się pięknej pogody, słoneczna aura sprawiła, że zapełniły się boiska wewnątrz, jak i sam tor wrotkarski Kalbar. Rzesze amatorów rekreacji na świeżym powietrzu ruszyły pograć m.in. w koszykówkę, tenisa czy też sprawdzić swoje umiejętności na rolkach i hulajnogach.

Tor Wrotkarski Kalbar wraz z kortami tenisowymi i kompleksem boisk wielofunkcyjnych jest czynny codziennie. Z obiektu korzystają zarówno mieszkańcy, jak i uczniowie z elbląskich szkół oraz zawodnicy z klubów zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie MOSiR.

Tor Kalbar jest czynny od poniedziałku do piątku: 9.00 – 14.45 – wejścia indywidualne dla mieszkańców 15.00 – 16.45 – zajęcia dla zawodników z elbląskich klubów 17.00 – 19.50 – wejścia indywidualne dla mieszkańców (bez podziału na sesje).

Tor wrotkarski w dni powszednie może być niedostępnym w godzinach porannych (do godz. 11.20), jeśli w tym czasie odbywać się będą zajęcia dla uczniów w ramach powszechnej nauki jazdy na rolkach. Można wówczas korzystać z boisk wielofunkcyjnych i kortów tenisowych.

W sobotę, niedzielę i w święta Tor Kalbar jest otwarty dla mieszkańców od godz. 9.00 do 19.50. Korzystanie z toru wrotkarskiego oraz boisk wielofunkcyjnych jest bezpłatne. Nie ma możliwości dokonania wcześniejszych rezerwacji. W związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą przebywać na terenie obiektów (maksymalnie po 50 osób na każde z boisk i 50 osób na tor wrotkarski), nadal liczy się kolejność przyjścia.

Korzystanie z kortów tenisowych jest odpłatne, a wejście możliwe jest jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu pod nr telefonu: 537 443 376. Opłaty za korzystanie z kortów pobierane są zgodnie z cennikiem, który znajduje się na stronie MOSiR.

Korty tenisowe dostępne będą codziennie od godz. 9 do 19.50.

W trakcie korzystania z otwartych obiektów sportowych obowiązują specjalne zasady bezpieczeństwa tj. zachowanie dystansu społecznego, ograniczona liczba osób (maksymalnie po 50 osób na każde boisko i na tor), dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu, obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki – w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy i przed jego opuszczeniem, natomiast podczas uprawiania sportu nie ma obowiązku zakrywania twarzy.

Tekst i fot. MOSiR
 

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.