dd Sklep internetowy ze sprzętem narciarskim
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Sklep internetowy ze sprzętem narciarskim

› inne 6 miesięcy temu    27.08.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Sklep internetowy ze sprzętem narciarskim

Jeżeli myślicie o wyjeździe na wakacje zimowe, początek września to dobry moment, aby zacząć je planować. W tym roku ferie w województwie warmińsko-mazurskim trwają od 21 stycznia do 03 lutego 2019 r. Macie niewiele czasu i męczą Was długie podróże? Wcale nie musicie organizować wyprawy aż na południe Polski. W okolicach Elbląga również znajdziecie dogodne miejsce na urlop.

W Elblągu? Zjeżdżamy na nartach!

Kilkanaście minut samochodem od centrum Elbląga, na Górze Chrobrego oddano do dyspozycji narciarzy aż trzy trasy zjazdowe, dwa wyciągi orczykowe, trasę saneczkową, snowpark i wypożyczalnię nart i desek snowboardowych! Każdy z wyciągów otrzymał również własne imię - David (o długości 431 m), Zdzisiu (410 m), Piotruś (130 m) oraz Heniu, czyli specjalny wyciąg dla maluchów, (90 m). Wszystkie stoki pod Elblągiem będą odpowiednie również dla miłośników narciarstwa biegowego. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, oświetlone i regularnie naśnieżane, a każdego ranka każdą nartostradę zastaniecie również świeżo wyratrakowaną. Możecie być spokojni o siebie i swoje pociechy - wszystkie szlaki narciarskie zostały również zaopiniowane przez GOPR. Dla początkujących narciarzy i dla dzieci szczególnie polecamy także “Przedszkole Narciarskie". Dojazd do stoku jest zapewniony od strony ul. Kościuszki. Fanów sportów zimowych czeka również w tym roku wiele atrakcji. Władze miasta planują również organizację zawodów sportów zimowych.

Ferie w Kurzej Górze

W ośrodku narciarskim położonym w Kurzętniku w powiecie nowomiejskim, do dyspozycji miłośników sportów zimowych oddano dwie oświetlone trasy zjazdowe o łącznej długości ok. 1,5 km. Wyjazd na Kurzą Górę będzie szczególnie udany dla początkujących narciarzy, którzy potrzebują sprawdzenia swoich umiejętności przed swobodnym wypuszczeniem się na alpejskie zbocza. W ośrodku w Kurzętniku istnieje również możliwość zarezerwowania lekcji z instruktorem narciarskim. Nad bezpieczeństwem korzystających z wyciągów czuwać będzie ratownik medyczny oraz służby porządkowe.

W co zaopatrzyć się na wyjazd?

Przed wyjazdem warto zaopatrzyć się w uniwersalny sprzęt, który sprawdzi się zarówno na trasach w Polsce jak i za granicą. Najlepsze będą solidne narty z drewnianym rdzeniem, na tyle miękkie, że pozwolą również z przyjemnością zjeżdżać z niewielką prędkością. W tej kategorii, specjaliści MCK Sport rekomendują narty Fischer Progressor 700 lub Fischer Progressor 800. Ten model świetnie wypada w testach narciarskich, a z wiązaniami wydacie na nie mniej niż tysiąc złotych. Warto skorzystać z porównywarek cenowych, ponieważ sprzęt narciarski online jest często dostępny w bardziej atrakcyjnych cenach niż w sklepach stacjonarnych.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.