› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Siatkarskie emocje w Elblągu

ponad rok temu    20.08.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Siatkarskie emocje w Elblągu fot. Nadesłane

Na początku września fanów siatkówki czekają w Elblągu atrakcje. W Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR dwa razy wystąpią bowiem drużyny, które na co dzień rywalizują ze sobą o mistrzostwo Polski w PlusLidze. Mowa tu oczywiście o Treflu Gdańsk i Indykpolu AZS Olsztyn. Na oba spotkania można już kupić bilety.

Trefl Gdańsk to siatkarska wizytówka Trójmiasta. Jej trenerem jest były kapitan reprezentacji Polski, mistrz świata z 2014 roku - Michał Winiarski. Liderem „gdańskich lwów” jest nie kto inny jak Mariusz Wlazły, którego rola na boisku w zdobyciu mistrzostwa świata przez naszą reprezentację była zdecydowanie największa. Indykpol natomiast to drużyna, składająca się z wielu utalentowanych zawodników, reprezentantów z międzynarodowym doświadczeniem, uczestników Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Starcie tych dwóch zespołów będzie więc okazją, aby obejrzeć siatkówkę na prawdziwie wysokim poziomie. Dla siatkarzy natomiast będzie to jeden z ostatnich sprawdzianów przed rozpoczęciem kolejnego sezonu, do którego pozostanie niespełna miesiąc.

Pierwszy pojedynek odbędzie się w piątek, 3 września, o godzinie 18:00, natomiast rewanż rozpocznie się w sobotę, 4 września, o godzinie 12:30.

W piątek (20 sierpnia) w południe uruchomiona zostanie sprzedaż biletów na oba te wydarzenia. Wejściówki można kupić za pośrednictwem strony operatora. Cena biletu ulgowego to 5 zł (dzieci i młodzież, studenci do 26 roku życia, emeryci i renciści), a normalnego 10 zł na każde spotkanie.

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Sponsorem głównym jest WAITW – firma spawalnicza i biuro pracy. Patronat honorowy objął Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.