› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Rodzinny Piknik Lekkoatletyczny w Elblągu

3 miesiące temu    31.08.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Rodzinny Piknik Lekkoatletyczny w Elblągu fot. Nadesłane

Podstawowe konkurencje lekkoatletyczne, dla najlepszych medale, a także dmuchańce, kawiarenka, słodkości. To wszystko będzie czekało na uczestników Rodzinnego Pikniku Lekkoatletycznego, który w najbliższą niedzielę odbędzie się na boisku przy ul. Saperów 14G (miasteczko szkolne).

Rodzinny Piknik Lekkoatletyczny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (4.09), będzie okazją do aktywnego spędzenia wolnego czasu. Wspólna zabawa z lekką atletyką na boisku przy ul. Saperów 14G w Elblągu (miasteczko szkolne) rozpocznie się o godz. 11. Zapisy chętnych do startów w poszczególnych konkurencjach będą przyjmowane na miejscu od godz. 10. Udział w zawodach jest bezpłatny. Warto spróbować swoich sił.

Organizatorzy zaplanowali rywalizację dla dzieci i młodzieży w biegach na 60, 100 i 300 metrów, rzucie piłeczką palantową, a także w pchnięciu kulą, skoku w dal oraz skoku wzwyż. Przewidziana jest również rywalizacja osób z niepełnosprawnościami. Na zakończenie pikniku odbędzie się sztafeta rodzinna 3x1 okrążenie (330 metrów). Sztafeta powinna składać się z jednej osoby dorosłej oraz dwójki dzieci. W ubiegłym roku ta rywalizacja wzbudziła wiele emocji – liczymy, że w tym roku jeszcze więcej osób zdecyduje się na udział w tej zabawie.

Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników. Będzie można skorzystać z dmuchańców, otwarta będzie kawiarenka, a na zawodników będą czekały słodkości. Zdobywcy miejsc I-III w każdej kategorii wiekowej otrzymają medal. Przewidziane są również nagrody dla trzech najlepszych zawodniczek i zawodników, którzy zostaną wyłonieni na podstawie Tabel Lekkoatletycznych.

Przed rozpoczęciem pikniku odbędzie się podsumowanie Czwartków Lekkoatletycznych, które były organizowane w roku szkolnym 2021/2022. Najlepsi uczestnicy zostaną nagrodzeni medalami (początek o godz. 10.15).

Serdecznie zapraszamy na zawody! Więcej informacji na stronie internetowej www.mostruso.pl.

Organizatorzy: Zespół Szkół i Placówek Sportowych, Urząd Miejski w Elblągu, UKS Trójeczka, IKS Atak Elbląg, MKS Truso Elbląg (sekcja lekkoatletyczna), Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.