› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Rewanże w piłkarskiej lidze MOSiR

6 miesięcy temu    21.05.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Rewanże w piłkarskiej lidze MOSiR fot. MOSIR Elbląg

Po przerwie związanej z sytuacją epidemiczną do gry powrócili zawodnicy Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów HYDROBUD. W rundzie rewanżowej tych rozgrywek odbyło się mnóstwo ciekawych pojedynków. Najlepsze ekipy natomiast spotkały się ze sobą w bezpośredniej rywalizacji.

Na wiosnę z zabawy wycofała się Orlikowa Ekipa, zatem wyniki tego zespołu zostały anulowane. W grze jest nadal 10 drużyn, a kilka z nich toczy ze sobą zaciętą walkę o mistrzostwo. Ci, którzy rozdają karty w lidze, zdołali sobie poradzić z rywalami, znajdującymi się niżej w tabeli, zatem najwięcej emocji było w pojedynkach na szczycie.

Pretendent do tytułu, czyli liderujący PUB Sąsiedzi, podejmował w rewanżowym starciu IWO Skraw Team, który depcze im po piętach. Drużyna nominalnych gospodarzy wygrała 2:1 po wyrównanym i trudnym spotkaniu, odrabiając niekorzystny rezultat. W drugim kluczowym dla układu sił w tabeli pojedynku było starcie PUB-u z Metrotestem.

Obrońcy złotego medalu jednak znów okazali się lepsi, wygrywając 3:2. W tabeli prowadzący PUB ma tylko punkt przewagi nad owym zespołem, przy czym rozegrał aż trzy spotkania więcej, w efekcie faworyci rozgrywek mają szasnę ich przegonić. Co do innych gier, aż 9 bramek padło w spotkaniu pomiędzy El Składem i PBG Jankowiak Baltic Sun. Skuteczniejsi okazali się jednak goście, którzy triumfowali 5:4. AS Trans zrewanżował się Stokrotkom, które ograł 5:2. Więcej zdjęć, terminarz, tabela i szczegóły rozgrywek dostępne są na stronie MOSiR. Sponsorem Piłkarskiej Elbląskiej Ligi Amatorów PELA jest firma Hydrobud.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.