dd Rekordowy Kram Golf Cup
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Rekordowy Kram Golf Cup

10 miesięcy temu    25.07.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
5 zdjęćKram Golf Cup 2018. Zbigniew Przybysz (L) podczas aukcji charytatywnejKram Golf Cup 2018. Zbigniew Przybysz (L) podczas aukcji charytatywnej fot. nadesłana

Piąta edycja Kram Golf Cup okazała się rekordowa pod wieloma względami. Pierwszy raz w historii pola Sand Valley Golf Resort ze wspólnego startu (zwanego Shot Gun) ruszyło ponad 100 zawodników. Pierwszy raz turniej został rozegrany w aż 6 kategoriach, w tym w kategorii Junior (do 20 roku życia). I co najważniejsze, pierwszy raz udało się uzbierać rekordową kwotę ponad 30 tys. zł, która zostanie przeznaczona na cele charytatywne.

Turniej został rozegrany 14 lipca na polu Sand Valley Golf Resort w Pasłęku. Pomimo trudnych warunków pogodowych, na starcie stawili się wszyscy zawodnicy. Przy rekordowej ilości graczy, turniej przebiegał niezwykle sprawnie. W kategorii Stroke Play Brutto pań triumfowała Małgorzata Ścisk, wśród mężczyzn zwyciężył Lech Sokołowski, a wśród juniorów najlepszy okazał się Jakub Ścisk. W kategorii Stableford netto kobiety HCP 0-54 wygrała Danuta Zielińska, w kategorii Stableford netto mężczyźni HCP 0-18 - Adam Górko, a w kategorii Stableford netto mężczyźni HCP 18.1-54 - Piotr Ziętek.

Od pierwszej edycji turniejowi przyświecał szczytny cel – zbiórka środków na leczenie i rehabilitację chorych dzieci, podopiecznych Stowarzyszenia Pasłęk Pomagamy. Tak było i tym razem, pieniądze zbierane były na pomoc dla czteroletniej Lenki, która rocznie potrzebuje około 15 tys. zł na prywatną rehabilitację, i piętnastoletniej Martyny, której potrzebne były środki na dostosowanie łazienki do potrzeb osoby poruszającej się na wózku. Dzięki szczodrości uczestników eventu, potrzebną kwotę udało się zebrać. Zbigniew Przybysz wraz z małżonką Jolantą nie kryli wzruszenia. Rodzice dziewczynek złożyli osobiste podziękowania darczyńcom.

Organizatorem Turnieju była firma Kram SA, jeden z największych producentów opakowań papierowych i folii dla branży spożywczej. Firma sponsoruje także inny turniej – Kram Junior Open. Te z kolei zawody mają wesprzeć rozwój młodych polskich golfistów i być stacją na drodze do ich sportowej kariery.

Dodatkowe informacje: kramgolfcup.pl

 • Kram Golf Cup 2018
 • Kram Golf Cup 2018
 • Kram Golf Cup 2018
 • Kram Golf Cup 2018
 • Kram Golf Cup 2018
ilość zdjęć 5 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.