› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Puchary sportowe. Co musisz wiedzieć zanim zamówisz?

› inne ponad rok temu    9.11.2022
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Puchary sportowe. Co musisz wiedzieć zanim zamówisz?

Puchary sportowe (i nie tylko) to ważny aspekt wielu wydarzeń. Co warto wiedzieć przed ich wyborem? Jakie ich rodzaje znajdziemy w ofercie producentów? Organizatorzy jakich eventów powinni zdecydować się na zamówienie trofeów?

Puchary puchary na zamówienie na różne okazje - wydarzenia sportowe, konkursy itp.

Chociaż puchary i medale kojarzymy przede wszystkim z wydarzeniami sportowymi, warto pamiętać, że są one wręczane również z innych okazji. Są nieodłącznym elementem olimpiad i konkursów wiedzy, a także gali biznesowych. Częstą praktyką jest również wręczanie ich absolwentom uczelni lub niektórym pracownikom - przede wszystkim za wybitne osiągnięcia lub wieloletnie doświadczenie w danym zakładzie.

Trofea sportowe - puchary, medale i dyplomy grawerowane. Znajdź rozwiązanie dla siebie

W ofercie producentów trofeów okolicznościowych znajdziecie najróżniejsze propozycje. Są wśród nich zarówno standardowe, dobrze wszystkim znane puchary i medale sportowe, jak i propozycje znacznie bardziej nietypowe. Mówiąc o tych drugich, warto wspomnieć przede wszystkim o takich produktach jak statuetki szklane. Ze względu na odejście od typowo sportowego wzornictwa, doskonale nadają się one jako nagrody dla uczestników innych konkursów i wydarzeń. Z powodzeniem można wręczyć je m.in. laureatom olimpiad wiedzy lub zestawień biznesowych. Podobną funkcję mogą pełnić ozdobne dyplomy grawerowane.

Puchary sportowe i medale okolicznościowe dla różnych dyscyplin. Sprawdź propozycje

Zarówno trofea szklane, jak i metalowe dostępne są w szerokiej gamie wzorów. Wiele z nich zostało opracowanych specjalnie z myślą o zawodach konkretnych dyscyplin. Dobry producent pucharów w swojej ofercie ma między innymi trofea dla piłkarzy (w tym np. bramkarzy), siatkarzy, lekkoatletów, pływaków, tancerzy, karateków czy judoków. Dzięki dużemu zróżnicowaniu poszczególnych produktów organizatorzy różnych zawodów sportowych i innych wydarzeń nie będą mieli problemów z doborem trofeów dostosowanych do ich specyfiki.

Statuetki okolicznościowe dla szkół, klubów sportowych i biznesu - sprawdź trofea biznesowe

Poza trofeami dla sportowców i zwycięzców konkursów wiedzy, producenci oferują również trofea biznesowe. Okażą się one bardzo przydatne podczas organizacji różnego rodzaju gali, w ramach których wręczane są rozmaite wyróżnienia branżowe. Wysoka jakość ich wykonania i fakt, że do ich produkcji użyto wyłącznie najlepszych materiałów wzmacniają prestiż nagrody i sprawia, że trofea doskonale korespondują z charakterem wydarzenia.
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.