dd Przed elbląską publicznością zaprezentuje się aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Przed elbląską publicznością zaprezentuje się aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

› siatkówka ponad rok temu    28.08.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Przed elbląską publicznością zaprezentuje się aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle fot. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

7 i 8 września w naszym mieście rozegrany zostanie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. Po raz pierwszy przed elbląską publicznością zaprezentuje się aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Polska ponownie oszalała na punkcie siatkówki, a wszystko za sprawą rozgrywanych w naszym kraju Mistrzostw Europy LottoEuroVolley Polska. Tysiące kibiców w halach oraz miliony przed telewizorem obserwują zmagania najlepszych reprezentacji Starego Kontynentu. Serca Polaków oczywiście najmocniej biją w czasie meczów naszej reprezentacji, choć emocji i ciekawych akcji nie brakuje także w innych spotkaniach. Siatkarskie emocje, choć zapewne nie w tak dużej dawce, czekają niebawem także kibiców w Elblągu. To właśnie w naszym mieście, na początku września, rozgrywany będzie siatkarski turniej Falkon Cup 2017 o Puchar Prezydenta Elbląga. Przed elblążanami zaprezentują się cztery zespołu PlusLigi z których, bez wątpienia, największą gwiazdą będzie aktualny mistrz Polski ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

ZAKSA to Aktualny oraz wielokrotny mistrz Polski, zdobywca Pucharu Polski w sezonie 2017. Zespół w którym znajduje się aż sześciu graczy, występujących obecnie na Mistrzostwach Europy 2017. Drużyna w wieloma gwiazdami światowego formatu, reprezentująca Polskę na Klubowych Mistrzostwach Świata oraz w Lidze Mistrzów w sezonie 2017/2018. W trakcie swej ponad dwudziestoletniej historii klub z Kędzierzyna-Koźla zdobył prawie wszystkie liczące się tytuły świata siatkówki, stając się tym samym jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to przede wszystkim silna marka, ogromna tradycja oraz spory kawałek historii zakorzenionej w sercach kibiców. Dlatego też możliwość oglądania w akcji tak klasowej drużyny będzie zapewne wielką gratką dla kibiców w naszym mieście.

Aktualnie trwa sprzedaż biletów na turniej Falkon Cup 2017. Do tej pory wejściówki można było nabywać jedynie przez Internet za pośrednictwem strony Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w zakładce rezerwacje i taka sprzedaż potrwa do 5 września. Natomiast od poniedziałku, 28 sierpnia, aż do dnia imprezy, bilety będzie można zakupić także w kasie Hali Sportowo-Widowiskowej w godz. 10:00-18:00. Organizatorzy przygotowali dla kibiców cztery rodzaje wejściówek. Za bilet jednodniowy (dwa mecze) zapłacimy 20 zł (bilet normalny) i 10 zł (bilet ulgowy). Karnet na cały turniej (4 mecze) to koszt 30 zł (normalny) i 20 (ulgowy). Do sprzedaży trafią także karnety VIP (cena 50 zł), dzięki którym każdy kibic będzie miał możliwość oglądania wszystkich spotkań z płyty boiska. MOSiR przygotował także ofertę dla zorganizowanych grup szkolnych (minimum 10 osób plus opiekun grupy). Za grupowy bilet wstępu na wszystkie mecze każda z osób zapłaci 5 zł. Na bilety dla grup zorganizowanych obowiązuje rezerwacja mailowa - marketing@mosir.elblag.eu, która potrwa do 6 września.

Program imprezy:

7 września (czwartek)

ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Indykpol AZS Olsztyn (godz. 17:00)

Uroczyste otwarcie turnieju Falkon Cup 2017 (godz. 18:50)

LOTOS Trefl Gdańsk – Łuczniczka Bydgoszcz (godz. 20:00)

8 września (piątek)

Mecz o 3 miejsce (godz. 17:00)

Mecz finałowy (godz. 19:00)

Uroczyste zakończenie turnieju Falkon Cup 2017 (godz. 20:30)

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, zaś partnerem wydarzenia LOTOS Trefl Gdańsk. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga.

Sponsor Główny: Centrum Budowlane Falkon

Tekst: MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.