› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Powakacyjna strefa gier i zabaw

ponad rok temu    3.09.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Powakacyjna strefa gier i zabaw

Wakacje skończyły się jak zawsze zbyt szybko. Rozpoczął się nowy rok szkolny, ale ten nie musi być oparty natychmiast na intensywnej pracy. Można, szczególnie na początku, pozwolić dzieciom na spokojne wdrożenie się w swoje obowiązki, przeplatając je przyjemnościami. Z myślą o tym MOSiR wydłużył działanie strefy gier i zabaw.

Minęło 10 tygodni wakacji i nadszedł czas powrotu do szkół i przedszkoli. Początek ten często jest jeszcze spokojny, nauczyciele nie wymagają pełnego skupienia jedynie na nauce, często pozwalając na płynne wdrożenie się w obowiązki. Szczególnie młodsze klasy mają więcej „luzu”. I właśnie pod kątem przedszkolaków i uczniów Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu wydłużył działanie strefy gier i zabaw, która znajduje się na tafli lodowiska przy ul. Karowej. Będzie ona czynna do piątku, 13 września.

Strefa gier i zabaw w wakacje przyciągała sporą grupę dzieci i młodzieży, ale również dorosłych. Organizując strefę chcieliśmy przede wszystkim odciągnąć młodych ludzi od komputerów, tabletów i telefonów. Chcieliśmy dać im możliwość na aktywne spędzenie czasu, bez względu na pogodę za oknem 

– mówi Marek Kucharczyk, zastępca dyrektora MOSiR. 

Na lodowisku Helena przy ul. Karowej elbląski MOSiR przygotował specjalną strefę, na której każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Do dyspozycji są: stoły do cymbergaja, stoły do piłkarzyków, trampoliny, kręgle, mini boisko do piłki nożnej, stoły do tenisa stołowego oraz boisko do mini koszykówki. Strefa gier i zabaw czynna jest od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 15. Korzystanie z atrakcji jest bezpłatne. 

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.