Poszło jak po maśle: KS Meble Wójcik - WKS Grunwald Poznań 35:26

ponad rok temu    17.03.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
45 zdjęćPoszło jak po maśle: KS Meble Wójcik - WKS Grunwald Poznań 35:26 fot. Konrad Kosacz

Ten mecz piłkarze elbląskiego Wójcika mogą zaliczyć do udanych, nawet jeżeli rywal nie był wymagający. W hali CSB KS Meble Wójcik pokonało wczoraj (16 marca) WKS Grunwald Poznań 35:26, dzięki czemu zdobyli kolejne punkty w lidze.

Nie dało się ukryć, że tylko istny dramat mógł doprowadzić do przegranej szczypiornistów z Elbląga, bowiem przyjezdni znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli.

Już od początku spotkania wielką przewagę pokazali „Meblarze” - już po dziewięciu minutach tablica wskazywała wynik 8:2. Świetna gra w ataku dawała zamierzone efekty i w połowie pierwszej części spotkania gospodarze prowadzili 11:3. Niestety kontuzja Marka Wróbla wniosła w grę zespołu lekkie zamieszanie przez co rywal z Poznania zdołał zniwelować przepaść punktową do wyniku 20:14 na koniec pierwszej połowy.

Druga odsłona spotkania nie wyglądała już tak porywająco – początek był wymianą punktów obydwóch drużyn. W grze Wójcika można było zaobserwować rozluźnienie, szczypiorniści z Elbląga łatwo tracili punkty, dopiero w środku drugiej połowy elblążanie zdołali zmobilizować się i zyskać przewagę – w 51. minucie gospodarze mieli już dziesięciopunktową przewagę (30:20). Ostatnie minuty meczu to chaotyczna gra z obu stron, ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 35:26.

KS Meble Wójcik – WKS Grunwald Poznań 35:26

Wójcik: Wróbel, Rycharski - Grablewski 7, Nowakowski 5, Spychalski 5, Szczepański 5, Maluchnik 4, Malandy 4, Michałów 2, Jędrzejewski 2, Gryz 1, Ośko, Fonferek, Kupiec, Lipczyński, Dawidowski.

Grunwald: Kulczyński, Gebler - Dutkiewicz 8, Fogler 5, Żak 5, Wachowiak 2, Adamczak 2, Walczak 2, Guraj 1, Tomiak 1, Koligat, Przybylski, Koch.

ilość zdjęć 45 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.