› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Podsumowanie Miejskich Wycieczek Rowerowych

11 miesięcy temu    14.12.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Podsumowanie Miejskich Wycieczek Rowerowych  fot. MOSIR Elbląg

Tegoroczne edycje Miejskich Wycieczek Rowerowych (MWR) już za nami. Teraz nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu „Najbardziej aktywny uczestnik MWR”, które odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135 w piątek 17 grudnia o godzinie 18:00.

Idea konkursu polegała na zbieraniu okolicznościowych stempli w książeczkach turystyki kolarskiej PTTK. Stemple były dowodem udziału w poszczególnych wycieczkach. Aby brać udział w konkursie takich stempli trzeba było zdobyć co najmniej 7 na ogólną liczbę 10 Miejskich Wycieczek Rowerowych zorganizowanych w roku 2021.

I teraz zapraszamy posiadaczy i posiadaczki co najmniej 7 takich pieczęci na wielki finał konkursu. W przypadku takiej samej liczby pieczęci u dwóch lub więcej uczestników trzeba będzie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, gdzie najciekawszą odpowiedź oceni jury w składzie Adam Wadecki – właściciel Salon-Serwis Rowerowy Wadecki, Leszek Marcinkowski - prezes PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Jerzy Jarzyło – przedstawiciel Gminy Elbląg oraz Marek Kamm - MOSiR.

Nagrodą główną w konkursie jest rower Folta, ufundowany przez Salon-Serwis Rowerowy Wadecki Rowery. Nagrody dodatkowe w postaci akcesoriów rowerowych ufundowane są przez: Urząd Gminy w Elblągu, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, Salon-Serwis Rowerowy Wadecki, MOSiR w Elblągu.

Zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR przy al. Grunwaldzkiej 135 w piątek 17 grudnia o godzinie 18:00. Wejście główne od strony parkingu.
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.