› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Podbite oczy i lejąca się krew w CSB. Elblążanie pokazali jak się bije

› sporty walki ponad rok temu    22.04.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 0 ocen 8 / 100%
A A A
Podbite oczy i lejąca się krew w CSB. Elblążanie pokazali jak się bije fot. Bartosz Ponichtera

Piąty Międzynarodowy Turniej Sambo już za nami! W sobotę (20 kwietnia) kilkudziesięciu sportowców z Polski oraz Obwodu Kaliningradzkiego walczyło o najwyższe lokaty w elbląskich zawodach.

Jak przyznał jeden z organizatorów, Rafał Wensławski, widowisko było z najwyższej półki, a poziom sportowy zawodników był wyrównany: - Przyjeżdżają do nas najlepsi figterzy nie tylko z Elbląga, ale też z Rosji i Ukrainy – przyznał organizator – W kategoriach powyżej 75 kilogramów mogliśmy obejrzeć naprawdę widowiskowe walki, z mocnymi ciosami i spektakularnymi nokautami.

Od strony sportowej, elblążanie spisali się bardzo dobrze: - W trzech kategoriach zdobyliśmy złoto – pochwalił się Wensławski – Oczywiście poza najwyższym stopniem podium podopieczni SSW Fighter stawali na drugim i trzecim miejscu.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dawid Kamiński, reprezentant elbląskiego klubu: - Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju jest wielkim wyróżnieniem – cieszył się Kamiński – Wszystkie walki w kategorii 74 kg wygrałem przed czasem. Poziom jest naprawdę wysoki, finał był ciężki, ale udało się. - dodał zadowolony elblążanin.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, gdzie zarówno organizator jak i jeden z elbląskich zawodników opowiedzieli o wrażeniach z turnieju.Wkrótce zamieścimy wyniki oraz galerię zdjęć.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.