PGNiG Puchar Polski Szczypiornistek: Start wraca z Lubina bez punktów

› piłka ręczna ponad rok temu    10.01.2013
Bartosz Ponichtera
komentarzy 1 ocen 7 / 100%
PGNiG Puchar Polski Szczypiornistek: Start wraca z Lubina bez punktów fot. Bartosz Ponichtera

Pierwszy mecz 1/4 finału PGNiG Pucharu Polski nie był szczęśliwy dla elbląskich szczypiornistek. Start Elbląg był gościem Metraco Zagłebia Lubin i na wyjeździe piłkarki przegrały 22:36. Marzenia o awanasie do dalszej rundy PP zaczynają się oddalać od elbląskich szczypiornistek.

Gospodarz meczu nie był gościnny dla Startu, choć koniec pierwszej połowy (16:11) dawał cień nadziei dla zespołu przyjezdnych. Druga połowa była pokazem siły i dominacji Lubinianek, które ostatecznie wygrały mecz 36:22.

Rewanż już 16 lutego w Elblągu, miejmy nadzieję, że miejscowi kibice poruszą zespół do wygranej.

Metraco Zagłębie Lubin - EKS Start Elbląg 36:22 (16:11)
Start: Dzhukeva, Kordunowska - Pesel, Matouskova 1, Białoszewska 2, Cekała 3, Wolska 3, Jędrzejczyk 8, Aleksandrowicz 3, Szymańska 1, Karwecka, Klonowska, Jałoszewska, Woronko 1.