|
godzinę temu
12.05.2026 Informacja prasowa komentarzy 0 ocen 0 / 0% |
A A A |

Otwarcie Parku Wodnego Dolinka w 2025 roku było jednym z najważniejszych wydarzeń minionego lata w Elblągu. Kompleks szybko zyskał ogromną popularność i stał się ulubionym miejscem wypoczynku zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów z całej Polski. Mimo niesprzyjającej pogody obiekt odwiedziło ponad 67 tysięcy osób, co potwierdziło, że inwestycja była niezwykle potrzebna i okazała się dużym sukcesem.
Obecnie na terenie kompleksu prowadzone są prace konserwacyjne i przygotowawcze. Obejmują one m.in. czyszczenie niecek basenowych, przeglądy instalacji i urządzeń technicznych, montaż wyposażenia oraz kompleksowe porządkowanie strefy wokół basenów. Wszystkie działania realizowane są z myślą o zapewnieniu użytkownikom maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu.
W związku z rosnącym zainteresowaniem obiektem zaplanowano również rozbudowę parkingu. Jeszcze przed rozpoczęciem szczytu sezonu liczba miejsc postojowych przy kompleksie zwiększy się o dodatkowe 100 stanowisk. Z uwagi na prowadzone prace oraz konieczność zapewnienia dostępności parkingu dla gości, od maja do końca sierpnia wstrzymana zostanie sprzedaż karnetów parkingowych dla podmiotów zewnętrznych. Decyzja ta ma usprawnić obsługę odwiedzających i poprawić komfort korzystania z obiektu.
Przygotowania do sezonu przebiegają zgodnie z harmonogramem, a wszystkie prowadzone działania mają jak najlepiej przygotować Park Wodny Dolinka na nadchodzące lato. Tegoroczny sezon ma być nie tylko kontynuacją ubiegłorocznego sukcesu, ale także kolejnym krokiem w podnoszeniu jakości i standardu wypoczynku.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
|
Komentarze
(0)
Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin). |
bądź pierwszy! |
| Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. | ![]() |