› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Orientuj się na starówce

ponad rok temu    3.01.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Orientuj się na starówce fot. MOSIR Elbląg

W najbliższą sobotę odbędzie się czwarta runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację. Tym razem punktów kontrolnych będziemy szukali na terenie Starego Miasta. Start pierwszego biegu w nowym roku odbędzie się 8 stycznia o godz. 10 spod pomnika Piekarczyka. Czekamy na zgłoszenia.

Grand Prix Elbląga jest cykliczną imprezą organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Klubie 16. Pułku Wsparcia Dowodzenia. Podczas każdego biegu organizatorzy dopasowują trasę do wieku uczestników oraz ich doświadczenia w biegach na orientację. Zbliżamy się półmetka sezonu obejmującego osiem edycji.

Zwycięzcą zostanie uczestnik z największą ilością punktów. Podsumowanie tegorocznego Grand Prix odbędzie się w czerwcu 2022 roku podczas Indywidualnych Mistrzostw Elbląga. W zawodach może wziąć udział każdy, bez względu na wiek czy płeć. Można biegać indywidualnie, z rodziną, ze znajomymi czy z psem.

A zasady są bardzo proste, ponieważ celem każdego uczestnika jest jak najszybsze pokonanie trasy poprzez odnajdywanie ukrytych, tym razem w przestrzeni Starego Miasta, punktów kontrolnych. Biegacze mają do pomocy szczegółową mapę.

Aby wziąć udział w zawodach należy wysłać maila na adres: bieginaorientacje@mosir.elblag.eu lub zgłosić się telefonicznie: 662 290 857.

Kategorie szkolne - w zgłoszeniu należy podać nazwisko i imię zawodnika (zawodników przy zgłoszeniu zbiorowym), nazwę szkoły, do której uczęszcza i kategorię.

Kategoria kobiet, mężczyzn i open - tylko imię i nazwisko.

Kategoria rodzinna - imiona i nazwiska opiekunów i dzieci.

Zawody odbędą się z wykorzystaniem elektronicznego systemu pomiaru czasu. Na zawody można się zapisać (wyjątkowo) również 15 minut przed startem imprezy. Regulamin i terminy biegów dostępne na stronie mosir.elblag.eu. Udział w biegach jest bezpłatny.

Tekst i fot. MOSiR

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.