Olsztynek ograł Concordię

› piłka nożna ponad rok temu    19.09.2015
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
Olsztynek ograł Concordię fot. Bartłomiej Ryś

Olimpia Olsztynek wygrała 2-1 z Concordią Elbląg. To sprawia, że klub z Krakusa nie wykorzystał okazji by doskoczyć do grupy walczącej o utrzymanie w lidze. Bramkę dla Pomarańczowych zdobył w 90 minucie Michał Kiełtyka

Concordia po niedawnej porażce z ŁKS Łomża nie potrafiła zdobyć punktów. Rywal znów zdobywał bramki na początku spotkania i to przeszkodziło podopiecznym trenera Włodzimierza Obrębskiego. W 13 minucie celnym strzałem popisał się Paweł Alancewicz, Potem trafił jeszcze Cezary Sobolewski i będący wydawało się w słabszej dyspozycji zawodnicy miejscowych mieli bardzo dobrą szansę na to by wygrać

Nasz zespół mimo tego chciał zaatakować. Musiał jednak gonić rywala. Efektem tego były bramkowe sytuacje. W poprzeczkę trafiali Mateusz Bogdanowicz i Mateusz Szmydt. Michał Kiełtyka minął bramkarza i chciał strzelić do pustej bramki jednak obrońca gospodarzy wybił futbolówkę. Trudno było Concordii dogonić rywala. W 90 minucie Kiełtyka trafił między słupki bramki Olsztynka.

Olimpia Olsztynek - Concordia Elbląg 2-1 (2-0)

Bramki: Alancewicz 13', Sobolewski 17' - Kiełtyka 90'

Concordia Elbląg: Matłoka – Niburski, Lepczak, Bogdanowicz, Szymanowski (46' Lewandowski), Burzyński, Pelc (65' Kruczkowski) (76' Weber), Szmydt, Kiełtyka, Essomba, Styś (70' Pedro)