› piłka nożna ponad rok temu    25.05.2013
Bartosz Gas
komentarzy 1 ocen 22 / 50%
54 zdjęćOlimpia Elbląg - Radomiak Radom. Mecz w deszczu na żywo - wygrana Olimpii 1:0 !!! fot. Michał Kuna

W dniu 25.05 na stadionie Olimpii Elbląg zostanie rozgrany mecz Olimpii z Radomiakiem Radom. Mecz odbywa się w deszczu. Po bezbramkowym remisie w Radomiu, Olimpia ma teraz okazję do zwycięskiego rewanżu na własnym boisku. Czy tak się stanie?

RELACJA LIVE !!!

Mecz rozpoczęła drużyna z Radomia, grająca po lewej stronie boiska. Pierwsze minuty meczu upływają w środku pola, obie drużyny są w posiadaniu piłki, brak zdecydowanej przewagi żadnej z nich. Aura nie sprzyja grze, murawa boiska powoduje liczne niekontrolowane poślizgi piłki.

7 minuta meczu to niewielka przewaga Radomiaka, jednak bez oddanego strzału na bramkę rywala, zdecydowana gra w środku pola oby drużyn, krótkie podania, raz przy piłce Radomiak, raz zawodnicy Olimpii.

9 minuta piłka wrzucona z lewej strony w środek pola Radomiaka i z dośrodkowania miał wspaniałą okazję do strzelenia bramki Kirił Raduszko, jednak piłka poszybowała ponad bramką.

14 minuta meczy nadal nie ma wyraźnej przewagi żadnej z drużyn, mecz odbywa się głównie w środku pola.

17 minuta meczu zawodnik Olimpii Piotr Skokowski został sfaulowany po stronie rywala. Szybki rzut wolny i mecz nadal w środku pola.

22 minuta pierwszy rzut rożny dla Radomiaka. Wykonującym jest zawodnik Krystian Puton, jednak obrona Olimpii Elbląg wybiła piłka w środek pola.

Deszcz pada z coraz większą częstotliwością, murawa boiska nie ułatwia gry zawodnikom.

25 minuta meczu Samuelson Odunka, próba strzału płaskiej piłki po ziemi w stronę bramkarza Olimpii, jednak strzał był zbyt słaby, aby miał zagrozić utracie bramki.

Chwilę później w wyniku kontry Olimpii, zawodnik z numerem 13 – Rafał Pietrewicz strzelał na bramkę Radomiaka, jednak piłka poszybowała ponad bramką.

31 minuta drużyna Olimpii zaczyna aktywniejszą grę po stronie rywala, jednak bez strzału na bramkę Dominika Budzyńskiego.

33 minuta kolejny rzut rożny dla zespołu z Radomia, piłkę do gry wprowadzać będzie grający z numerem 17 Krystian Puton.

36 minuta w polu karnym Olimpii, zawodnicy Radomiaka po licznych podania, próbują oddać strzał na bramkę, jednak bezskutecznie. Kolejny rzut rożny dla Radomiaka, zakończył się bezskutecznie.

44 minuta meczu, gra obydwu drużyn nie napawa optymizmem na bramkę. Zawodnik Radomiaka Radom Aleksiej Dubina został ukarany żółtą kartką. Minutę później sędzie zakończył I połowę, która nie byłą zachwycającym wydarzeniem.

Rozpoczęła się druga połowa meczu, trenerzy nie dokonali żadnych zmian w obydwu drużynach. Deszcz nadal pada, co nie ułatwia gry zawodników.

52 minuta zawodnik Olimpii zostałmukarany żółtą kartką. Mecz nie zmienił dynamiki, nadal bez wyraźnej przewagi żadnej z drużyn. Kolejną żółtą kartką został upomniany w 53 minucie zawodnik Olimpii Witalij Nadijewski.

Nadal żaden z trenerów nie dokonał zmian wśród zawodników.

58 minuta pierwsza zmiana w zespole Olimpii Elbląg w miejsce Łukasza Molgi wszedł na boisko Kamil Kopycki.

61 minuta bardzo niebezpieczna sytuacja pod bramką Olimpii, po oddaniu strzału z pola karnego przez Marcina Figla. Na szczęście dla zespołu Olimpii, strzał minął lewy słupek bramki.

63 minuta przewaga Radomiaka zaczyna być coraz bardziej wyraźna.

64 minuta na bramkę Olimpii strzelał zawodnik Radomiaka Krystian Puton, po wrzuceniu piłki ze środka pola.

65 minuta po indywidualnej akcji i bardzo dobrym podaniu Kamila Kopyckiego w środek bramki strzela celnie Kirił Raduszko. Olimpia prowadzi 1:0. Skuteczność zespołu Olimpii jest 100%, bramka padła po jedynym strzale Olimpii w meczu na bramkę Radomia.

68 minuta zmiana w zespole Radomiaka - Sławomir Pach schodzi z bosika a w jego miejsce pojawia Kacper Wnuk.

69 minuta pierwszy rzut rożny dla zespołu Olimpii, ale wykonany niepoprawnie, piłka trafia w środek boiska.

70 minuta zawodnik Radomiaka Marcin Figiel zostaje ukarany żółtą kartką.

73 minuta zmiana w zespole Radomiaka, na boisko wszedł Łukasz Wójcik.

80 minuta meczu inicjatywa leży po stronie Radomiaka, który pragnie zmienić wynik tego spotkania doprowadzając przynajmniej do remisu, jednak ataki zielonych są nieskuteczne.

82 minuta na bosiko wchodzi zawodnik Radomiaka - Piotr Kornacki w miejsce Łukasza Derbicha.

Doszło w polu karnym Olimpii do nieczytelnej sytuacji po której kibice Radomiaka domagali się rzutu karnego.Sędzia pozwolił dalej grać zawodnikow.

84 minuta zawodnik Radomiaka zostaje zniesiony z boiska na noszach po faulu.

87 minuta meczu kolejna zmiana w drużynie Olimpii Elbląg, na bosiko wejdzie Tomasz Sedlewski w miejsce Kiriła Raduszki.

Rozpoczęła się ostatnia minuta czasu regulaminowego. Deszcz nadal pada i nieułatwia gry zawodnikom.

Sędzia do regulaminowewgo czasu gry doliczył 3 minuty.

91 minuta rzut rożny dla zespołu Radomiaka, zespół Olimpii miał dużo szczęścia.

Zółta kartka dla zawodnika z Radomia - Daniela Ciacha.

93 minuta ostatnia zmiana w zespole Olimpii, schodzi z bosika Piotr Skokowski, a w jego miejsce wchodzi Bartosz Broniarek.

W meczu nie doszło już do żadnej akcji obydwu zespołów. Wynik końcowy Olimpia Elblag - Radomiak Radom 1:0.

Skład Olimpii Elbląg: A. Rogaczow (K), T. Lewandowski, W. Nadijewski, O. Ichim, A. Kołosov, K. Raduszko, P. Skokowski, M. Ressel, R. Pietrewicz, Ł. Molga, K. Graczyk.
Rezerwowi Olimpii Elbląg: K. Hrynowiecki, B. Broniarek, K. Kopycki, T. Sedlewski, K. Piotrowski, R. Lisiecki, J.Wojtkiwiecz

Bramkę dla Olimpii zdobył w 65 minucie Kirił Raduszko.

Skład Radomiaka Radom: D. Budzyński, A. Dubina, D. Ciach, M. Świdzikowski (K), Ł. Derbich, M. Figiel, S. Pach, P. Wlazło, S. Odunka, L. Pereira, K. Puton,
Rezerwowi Radomiaka Radom: P. Banasiak, M. Byszewski, P. Kornacki, D. Szewczyk, K. Wnuk, Ł. Wójcik

ilość zdjęć 54 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.