Olimpia Elbląg przegrywa z faworytem. Wideo

› piłka nożna ponad rok temu    11.02.2015
Michał Libuda
komentarzy 0 ocen 2 / 100%

Podopieczni trenera Adama Borosa przegrali 2-3 z Olimpią Grudziądz. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Jakub Bojas oraz Damian Szuprytowski. Nasz klub zaprezentował się dobrze w starciu z trudnym rywalem.

Olimpia objęła prowadzenie w 8 minucie, kiedy to po prostopadłym podaniu efektownym strzałem trafił do bramki Bojas. Chwilę potem dośrodkowanie w pole karne i Michał Piter Bućko zdobywa głową bramkę dla miejscowych. Zespół gospodarzy miał przewagę, rozgrywał piłkę na połowie Olimpii jednak nie mógł zdobyć gola. W 27 minucie Patryk Skórecki trafił w sytuacji sam na sam w bramkarza. Olimpia Elbląg zdołała wykorzystać okazję i w 41 minucie Szuprytowski dobił z kilkunastu metrów strzał jednego z zawodników.

W drugiej części Grudziądz w kilka minut zdobył bramki dające wygraną. Najpierw w 47 minucie zagranie ze skrzydła wykorzystał Adam Cieśliński, a w 52 Robert Szczot.

Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-2 (1-2)

Bramki: Piter Bućko 9', Ciesliński 47', Szczot 52' - Bojas 8', Szuprytowski 41'

Olimpia Elbląg: Tułowiecki - Kowalczyk, Wenger, wanowski (46' Szawara), Szuprytowski, Piotrowski (46' Katō), Stępień (46' Ressel), Sokołowski (46' Pietrewicz), Kuczkowski (46' Graczyk), Kołosow (46' Kopycki), Bojas (70' Bartkowski).

Źródło: gksolimpia.pl