› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Od zaraz: tygodniowy rejs żeglarski dla 5 osób, „po kosztach”!

› wodne ponad rok temu    31.07.2019
Marcin Mongiałło
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Od zaraz: tygodniowy rejs żeglarski dla 5 osób, „po kosztach”!

Nasz Czytelnik złożył nan w ostatniej chwili bardzo ciekawą propozycję, która może zainteresować przede wszystkim (choć nie tylko) wszystkich, którzy pasjonują się żeglarstwem. Mając na uwadze bardzo atrakcyjne warunki tej oferty postanowiliśmy podzielić się informacją z Wami. Na podjęcie decyzji pozostało bardzo mało czasu, gdyż rozpoczęcie rejsu jest planowane w czwartek, najpóźniej w piątek (1 lub 2 sierpnia).

Od zaraz tygodniowy rejs żeglarski ze Szczecina do Łeby „po kosztach” dla pięciu osób (jest to tzw. „przeprowadzenie”), czyli składamy się na wyżywienie (po ok. 150 zł) plus po około 20-30 zł na paliwo do silnika. W razie konieczności także na pokrycie kosztów związanych z wejściami do portów (ewentualne „portowe”  – jeżeli będziemy zatrzymywać się po drodze w jakichś portach; za ten jacht – 10 metrowy – ok. 50-70 zł za dobę).  Zatrzymać moglibyśmy się w Świnoujściu i Kołobrzegu.

 

Koszt rejsu na osobę przy pełnym składzie (6 osób) kształtowałby się w granicach 200 zł od od osoby plus koszt dojazdu do Szczecina i powrotu z Łeby.

 

Ewentualnych chętnych proszę o szybki kontakt pod numerem teleofnu: 796 030 422. Uprawnienia nie są wymagane, ale chęć do pracy na wachtach jest obowiązkowa (niezbyt trudna – sterowanie, obserwacja i ewentualnie „wybieranie” żagli). Pozdrawiam.

– napisał pan Marek.  

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.