› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Obóz żeglarski z patentem na Mazurach 2017!

› wodne ponad rok temu    15.02.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Obóz żeglarski z patentem na Mazurach 2017!

Jeśli interesują Cię rejsy po Mazurach i chcesz przygotować do nich w odpowiedni sposób swoje dziecko, a nie wiesz od czego zacząć takie przygotowania, to warto zaufać naszej wykształconej kadrze ze szkoły żeglarstwa PuntoVita. Rejsy żeglarskie dla dzieci, młodzieży, dorosłych, studentów i rodzin w ramach naszej działalności zawodowej organizujemy od wielu lat, a każdy z nich cieszy się uznaniem naszych klientów i dostarcza niezapomnianych wrażeń. Podpowiemy Ci, jak się do nich przygotować, szczególnie jeśli planujesz pobyt rodzinny lub chcesz zrobić prezent swojemu dziecku w postaci naszego obozu żeglarskiego.

Co wziąć i koniecznie zabrać na obóz żeglarski?

Według naszych instruktorów niezbędnym ekwipunkiem każdego uczestnika obozu są takie przedmioty jak: legitymacja szkolna lub studencka, dokument potwierdzający zgodę rodziców na udział w obozie (w przypadku osoby niepełnoletniej), ważne zdjęcie legitymacyjne. Natomiast w jego worku żeglarskim powinny znajdować się następujące rzeczy: ciepła bielizna, czapka, okulary przeciwsłoneczne, ciepłe ubrania (m.in. swetry, bluzy, polar), przybory toaletowe, wygodne obuwie, ręczniki i kosmetyki chroniące przed słońcem.

Osoby, które biorą udział w naszych rejsach wędrownych wraz z zakwaterowaniem na jachcie, muszą również posiadać swój śpiwór lub karimatę. To tylko kilka podpowiedzi, co wziąć na obóz żeglarski, które mogą ułatwić Ci pakowanie.

Oprócz tego w mazurski rejs warto zabrać ze sobą dodatkowe pieniądze, posiadane patenty żeglarskie, latarkę (najlepiej sprawdzi się czołówka), telefon i ładowarkę, aparat fotograficzny wraz z ładowarką, kurtkę przeciwdeszczową, krótkie kalosze, zestaw odzieży na zmianę, klapki pod prysznic, rękawiczki żeglarskie, małą poduszkę, śpiewniki, instrumenty muzyczne, dodatkowe przedmioty ułatwiające rozrywkę w czasie wolnym.

Wszystkie niezbędne rzeczy najlepiej spakować w niewielki plecak, torbę lub charakterystyczny worek żeglarski tak, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Nie należy pakować swoich przedmiotów w walizki na rejs jachtem po Mazurach, ponieważ zajmują dużo miejsca, dlatego szykując się do obozu warto o tym pamiętać.  

Dlaczego warto uzyskać patent żeglarski?

Zdobycie odpowiedniej wiedzy o żeglarstwa oraz niezbędnej praktyki poprzez udział w naszym obozie z patentem żeglarskim pozwoli Twojemu dziecku w przyszłości prowadzić własne rejsy wycieczkowe i uczyć innych żeglarstwa.

Twoje dziecko uczestnicząc w naszym obozie żeglarskim, zdobędzie niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną podczas żeglowania, odpręży się na jachcie i jednocześnie pozyska niezbędne doświadczenie i uprawnienia do pracy w zawodzie żeglarza po pomyślnym zdaniu egzaminu.

Nasze rejsy po Mazurach wciąż zdobywają pozytywne opinie od naszych klientów, dlatego warto wziąć w nich udział, aby nabyć nowe umiejętności, które wykorzystasz w przyszłości.

Więcej o patencie żeglarskim przeczytasz tutaj: http://puntovita.pl/szkolenia-zeglarskie/patent-zeglarski/

Rejs szkoleniowy na patent żeglarza jachtowego obejmuje  osoby już od 14 roku życia, które zdadzą pomyślnie egzamin z wymaganej wiedzy oraz umiejętności. Zdanie takiego egzaminu uprawnia do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych, dlatego warto zapoznać się z propozycją rejsu szkoleniowego organizowanego przez naszą szkołę żeglarstwa PuntoVita.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.