dd Nowy obrońca przy Agrykola 8
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Nowy obrońca przy Agrykola 8

› piłka nożna 10 miesięcy temu    14.07.2017
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. olimpia.elblag.com.pl

Po zakontraktowaniu Tomasza Lewandowskiego, Michała Kiełtyki oraz Mateusza Szmydta elbląska Olimpia dokonała czwartego wzmocnienia. Nowym piłkarzem, który będzie do dyspozycji klubu przez dwa najbliższe sezony, został Szymon Klepacki - zawodnik testowany w ostatnich sparingach przez sztab szkoleniowy.

Szymon Klepacki to bardzo młody piłkarz z rocznika 1998. W przeszłości reprezentował barwy takich zespołów, jak: Huragan Wołomin, Legionovia II Legionowo czy Korona II Kielce. Do Elbląga przeszedł z tej ostatniej drużyny na zasadzie transferu definitywnego, podpisując 2-letnią umowę.

Olimpia najpierw zaprosiła zawodnika na testy. Klepacki wystąpił w trzech spotkaniach, które rozegrali żółto-biało-niebiescy w trakcie minionych kilku dni i pokazał się na tyle z dobrej strony, że władze klubu postanowiły zaproponować mu stałą umowę. Na oficjalny debiut w barwach nowego klubu będzie miał szansę już w sobotę (15 lipca), kiedy Olimpia zmierzy się na wyjeździe z Ruchem Zdzieszowice w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski.

Wcześniej kadrę zespołu prowadzonego przez Adama Borosa wzmocnili trzej gracze: Tomasz Lewandowski z Pogoni Siedlce oraz dwóch wyróżniających się w Concordii Elbląg: Michał Kiełtyka oraz Mateusz Szmydt.

 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.