dd Nauka pływania dla dzieci z MOSiR-em
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Nauka pływania dla dzieci z MOSiR-em

› wodne ponad rok temu    3.03.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Nauka pływania dla dzieci z MOSiR-em

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich spóźnialskich, być może jeszcze nie do końca zdecydowanych, do wzięcia udziału w zajęciach nauki pływania. Treningi na basenie dostosowane będą do umiejętności uczestników.

Na wakacjach pływanie to przyjemność, a przy okazji spora dawka ruchu. Pływanie jest tym dla ciała, czym czytanie dla umysłu. To ćwiczenie doskonałe, które pozwalają osiągnąć wszystkie korzyści płynące z treningu aerobowego bez obciążania stawów. A co ważne pływanie dostępne jest dla każdego. Jeśli w ciepłe i słoneczne dni chcemy poddać się urokom korzystania z akwenów wodnych, warto już dziś pomyśleć o nauce pływania.

I właśnie dlatego MOSiR do swojej oferty wprowadza zajęcia z nauki pływania. Zajęcia podzielone będą na dwie grupy. Pierwsza dotyczyła będzie podstaw nauki pływania, a zajęcia odbywały się będą raz w tygodniu. Dzięki wspólnym treningom mamy możliwość spróbowania, czy pływanie jest naszym hobby, czy chcemy połknąć przysłowiowego bakcyla i nauczyć się bezpiecznego zachowania w wodzie, a docelowo stylowo pływać.

Drugą grupę tworzyć będą osoby zdecydowane i zdeterminowane do tego, by nauczyć się pływać w możliwie najkrótszym czasie. Dla takich osób zajęcia odbywały się będą dwa razy w tygodniu. Bez względu na posiadane dotychczas umiejętności i stopień zaawansowania warto przyjść i skorzystać z oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Nie wahajcie się, naprawdę warto

 – wyjaśnia Adam Krause, kierownik kompleksu obiektów basenowych MOSiR.

Doświadczony instruktor postara się indywidualnie podejść do każdego z Was, udzieli instruktażu, wskazówek, zada również pracę domową... stety i niestety. Gwarantujemy bezpieczeństwo gdyż osoba prowadząca zajęcia to również doświadczony ratownik. Przyjdźcie i spróbujcie, istnieje możliwość zmiany grup po kilku lekcjach w zależności od Waszego nastawienia i umiejętności. Miejcie świadomość, że to My jesteśmy dla Was, nie odwrotnie.

Zajęcia odbywać się będą na Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej 68. Cichy basen, brak innych atrakcji sprawiają, że dziecko może lepiej skupić się na wykonywanych ćwiczeniach. Dzięki temu nauka jest bardziej skuteczna. Gwarantujemy, że jeszcze są duże szanse na to, by stylowo i bezpiecznie popływać na zbiornikach otwartych podczas zbliżających się wakacji.

Terminy zajęć:

Grupa 1 - czwartki godz. 17:30 - 18:20 - cena 50 zł/1 miesiąc

Grupa 2 - wtorki i czwartki 18:30 - 19:20 - cena 80 zł/1 miesiąc

Zgłoszenia przyjmujemy w kasie krytej pływalni lub pod numerem telefonu: 55 625 63 90.

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.