› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Najlepsi w plażówce w Elblągu

ponad rok temu    12.07.2021
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Najlepsi w plażówce w Elblągu fot. MOSIR Elbląg

Szymon Zalewski i Igor Lewicki wygrali pierwszy wakacyjny turniej w siatkówce plażowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. W zawodach o Puchar Prezydenta naszego miasta wzięło udział 12 zespołów.

W minioną niedzielę, na boisku przy dawnej „Tortudze” trwała rywalizacja na wysokim poziomie. A wszystko za sprawą pierwszego wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej o Puchar Prezydenta Elbląga, zorganizowany w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em 2021”. Wszystkie drużyny pokazały bardzo dobrą siatkówkę, a większość pojedynków była wyrównana i emocjonująca. Można było zaobserwować mnóstwo efektownych obron, sprytnych zagrywek i skutecznych akcji. Uczestnicy grali ze sobą w systemie brazylijskim, do dwóch przegranych spotkań.

W półfinałach obydwa pojedynki różniły się od siebie. Najpierw drużyna Zalewski/Lewicki łatwo ograła Plażowiczów 21:7. W drugim spotkaniu natomiast Sport SPA Team okazał się skuteczniejszy od zespołu, o jakże ciekawej nazwie, Najlepsza drużyna w turnieju, wygrywając 26:24. Jednak w starciu o trzecie miejsce to ci gracze zdołali sięgnąć po nagrody, triumfując 21:14. W finale Zalewski/Lewicki po znakomitej grze pokonali wymagających i świetnie zorganizowanych chłopaków z Teamu Sport SPA 22:20.

Dla trzech najlepszych drużyn przygotowane zostały medale i statuetki. Nagrody w imieniu Prezydenta Elbląga wręczył Arkadiusz Kolpert, Dyrektor Departamentu Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Elblągu. A kolejny turniej, tym razem o Puchar Dyrektora MOSiR, odbędzie się w niedzielę, 8 sierpnia.

Klasyfikacja turnieju: 1. Zalewski/Lewicki – Szymon Zalewski, Igor Lewicki 2. Sport SPA Team – Michał Skorupa, Kamil Tomczak 3. Najlepsza drużyna w turnieju – Wojciech Strzyżewski, Oskar Woźny 4. Plażowicze 5. Yolo 6. Turtles 7. Lekka Nadwaga 8. Rama 9. Sisley 10. Przerwa od komputera 11. Truso 12. Gumbasy

Tekst i fot. MOSiR
 

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.