› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Muzyczne otwarcie Lodowiska Helena

miesiąc temu    17.10.2022
Redakcja elblag.net
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Muzyczne otwarcie Lodowiska Helena fot. MOSiR Elbląg

W piątkowy wieczór nad taflą Lodowiska im. Heleny Pilejczyk unosiły się smugi kolorowych świateł. W tle słychać było taneczną muzykę i głos DJ-a. To był znak, że w Elblągu rozpoczął się nowy sezon jazdy na łyżwach.

Fani ślizgawek mogą szykować się na kolejne spotkania na lodzie. Lodowisko Helena otworzyło się dla nich w piątek, 14 października. W związku z tym, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną imprezę dla miłośników piruetów i slalomów. Każdy, kto wyczekiwał początku sezonu, mógł za darmo skorzystać z tej propozycji i przez 1,5 godziny cieszyć się przyjemnymi chwilami na łyżwach. To wydarzenie to charakterystyczny element kalendarza imprez organizowanych przez MOSiR. Otwarcie elbląskiego Lodowiska to moment, który od lat kojarzy się z dobrą muzyką przy światłach, dodających niesamowitej atmosfery zabawie na tafli.

Tak było i tym razem. Klimat i dyskotekowa aura wprawiła wszystkich uczestników w dobry nastrój. Zapraszamy sympatyków łyżew na kolejne ślizgawki. Poczynając od soboty, 15 października, ogólnodostępne wejścia będą odbywały się w każdy wtorek, czwartek i piątek o 18:00 i 19:00, natomiast w soboty i niedziele o godzinach 12:30, 13:30, 14:40, 15:40 i 16:50. Każda sesja będzie trwała 50 minut.

Na terenie lodowiska jest możliwość skorzystania z wypożyczalni łyżew prowadzonej przez Klub Sportowy Orzeł (10 zł za parę). Ceny biletów na lodowisko wynoszą odpowiednio: normalny – 11 zł, ulgowy – 7,50 zł.

Dla posiadaczy elbląskiej Karty Dużej Rodziny bilety na lodowisko można kupić w niższych cenach: normalny – 8,50 zł, a ulgowy – 5,50 zł.

Tekst i fot. MOSiR

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.