dd Mistrzowskie pary w Elblągu
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Mistrzowskie pary w Elblągu

› taniec 5 miesięcy temu    5.02.2019
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Przed nami Mistrzostwa Polski FTS w tańcach standardowych, na które Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu zaprasza już w ostatni weekend lutego do hali MOS przy ulicy Kościuszki.

Mistrzostwa Polski FTS w tańcach standardowych są okazją do zobaczenia zawodów, w których udział bierze wielu utytułowanych tancerzy, ponieważ żeby w nich wystartować należy uzyskać kwalifikację. Oznacza to, że pary muszą spełniać pewne kryteria, a uwzględniane są osiągniecia z całego poprzedniego roku. Tancerze, którzy przyjadą do Elbląga na Mistrzostwa Polski FTS, będą walczyć nie tylko o medale, ale co ważniejsze – o możliwość reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej, w mistrzostwach świata czy Europy. 

Przyznam, że liczymy na dobre starty zawodników, którzy reprezentować będą nasze miasto, czyli tancerzy Elbląskiego Klubu Tańca „Jantar". Jestem przekonany, że publiczność, jak zwykle, będzie gorąco dopingować, a atmosfera będzie sprzyjać tanecznej rywalizacji

– mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid" w Elblągu, założyciel klubu i prezes Federacji Tańca Sportowego. 

Mistrzostwa rozpoczną się w sobotę, 23 lutego o godzinie 14.30. Jako pierwsi zaprezentują się tancerze w kategorii młodzież, następnie dorośli i seniorzy, natomiast rundy finałowe rozpoczną się o godzinie 18.30. Podobnie starty wyglądają w niedzielę, 24 lutego – wówczas na parkiecie rywalizować będą juniorzy, młodzież starsza i seniorzy grupy I i II.

Patronat Honorowy nad Mistrzostwami Polski FTS w tańcach standardowych objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Bilety na Mistrzostwa Polski FTS w tańcach standardowych można kupować w kasie CSE „Światowid" oraz on-line (link do systemu sprzedaży on-line). Rezerwacja telefoniczna i zakup biletów pod numerem telefonu: 55 611 20 76 (kasa czynna w godz. 14.30 - 20.00) oraz w dniu Mistrzostw w kasie biletowej hali sportowej. Bilet jest ważny cały dzień, a bilety na trybuny dostępne są na trybunę górną lub dolną. Na każdej z trybun miejsca są nienumerowane. 

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu

 • Mistrzostwa Polski FTS w tańcach standardowych – plakat
ilość zdjęć 1 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.