› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY

galeria zdjęć

wszystkie ›

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Mistrz Polski w Kulturystyce w klubie Underground

› siłowe ponad rok temu    26.07.2013
Redakcja elblag.net
komentarzy 5 ocen 11 / 100%
A A A
18 zdjęćMistrz Polski w Kulturystyce w klubie Underground fot. Konrad Kosacz/elblag.net

Miłośnicy kulturystyki, sportów siłowych i kształtujących sylwetkę ciała, ale także każdy kto pojawił się wczoraj o godzinie 18.00 w klubie Underground Gym & Fitness na pewno nie żałował, że się tam zjawił. Odbyła się tam wczoraj druga impreza cyklu pod nazwą "Spotkanie z Mistrzem", którego gościem był tym razem Michał Karmowski.

Nieprzypadkowo można go określić takim mianem. Jest on bowiem mistrzem w swojej dziedzinie sportu, a dokładniej Mistrzem Polski w Kulturystyce. Dodatkowo jest reprezentantem Polski w tej dziedzinie sportu. Ma w swojej bogatej kolekcji sukcesów i medali, miejsce na podium Pucharu Europy. Miłośnicy kulturystyki zapewne dobrze wiedzą, że w tym roku podczas Mistrzostw Świata w Luxemburgu zajął wysokie 5 miejsce.

Wczorajsza impreza w Undergroundzie trwała blisko trzy godziny, co tylko dowodzi jak dużym cieszyła się zainteresowaniem. Przyszło bardzo dużo osób, które często trenują na siłowni i starają się mieć tak wspaniale zbudowaną sylwetkę jak Michał Karmowski. W trakcie wieczoru Mistrz opowiadał ze szczegółami jak należy ćwiczyć i trenować, by móc osiągać sukcesy, nawet takie jakie on do tej pory ma w swojej kolekcji. - Za wszystko odpowiedzialna jest dieta. To 75% sukcesu, reszta to trening, regeneracja i suplementy, które są dodatkiem, ale dzięki połączeniu tych wszystkich elementów możecie osiągnąć sportowy sukces - podkreślił wczorajszy gość. Każdy z uczestników imprezy mógł bez najmniejszych kłopotów zadać Michałowi pytanie, na które otrzymał odpowiedź. Jak mówił sam Michał Karmowski "bardzo się cieszę, że właśnie tak wyglądało to spotkanie, bo dzięki niemu mogliśmy wszyscy wspólnie porozmawiać i wymienić swoje poglądy dotyczące kulturystyki i treningów siłowych". 

Dodatkowo rozmawiano również o szczegółach diety dla kulturystów i osób, które ćwiczą poszczególne partie mięśni. Przy okazji sportowiec pokazywał jak wykonywać ćwiczenia, o które pytali goście spotkania. Pojawiły się pytania m.in. dotyczące spożywania białek i glukozy. Chętni mogli liczyć również na degustację sportowych odżywek. Michał Karmowski ze szczegółami opowiedział również o swojej specjalistycznej kuchni dietetycznej.

Na koniec swojego pobytu Mistrz złożył autograf na klubowej ścianie sali do ćwiczeń oraz rozdał uczestnikom imprezy pamiątkowe gadżety.

Imprezę zdecydowanie uznajemy za udaną. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną jej edycję i spotkanie z następnym mistrzem. Jak tylko dowiemy się jaki gość odwiedzi klub Underground, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Organizatorom gratulujemy tego wspaniałego przedsięwzięcia.

ilość zdjęć 18 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (5)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ itka
ponad rok temu 5
Czy mistrz też używa produktów z http://www.amermedic.com/pl-in... ?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fan1234
ponad rok temu ocena: 0%  4
Żadna nowość!! FIGHT CLUB ELBLĄG wpadł pierwszy na ten pomysł.. Były tam takie spotkania i napewno bedą!!! Mam nadzieję że Tomasz będzie kontynuował ten pomysł i nie ważne jaka siłownia.. Ważne że coś wreszcie się dzieje w Elblągu..!!!
odpowiedz oceń komentarz 0 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ANIA
ponad rok temu ocena: 100%  3
Super sprawa - brawo właściciele siłowni:)!!!
odpowiedz oceń komentarz 2 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jaro
ponad rok temu ocena: 100%  2
Mistrz ! i tyle .
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ chronos
ponad rok temu ocena: 100%  1
Świetne seminarium :)
odpowiedz oceń komentarz 4 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.