dd Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody na Wesoło!
› ROZGRYWKI
› INSTYTUCJE
› ARTYKUŁY
A1 _ MAZURY DUZY

Najlepsza zawodniczka Startu w sezonie 2016/17

Oddaj głos na najlepszą według Ciebie zawodniczkę mijającego sezonu w Starcie Elbląg.

Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody na Wesoło!

› wodne 8 miesięcy temu    4.12.2018
Informacja prasowa
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody na Wesoło! fot. MOSiR w Elblągu

W najbliższą niedzielę, 9 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Maluchy Pływają” zapraszają na Mikołajkowy Festyn Pływacki. Zawody odbędą się od godz. 13:00 na Krytej pływalni przy ul. Robotniczej 68.

W niedzielnych Mikołajkowych Zawodach na Wesoło, będzie można wystartować w następujących kategoriach: 25 m – z przyborem (deska, makaron), 25 m stylem dowolnym: dzieci, 50 m stylem dowolnym: dzieci, młodzież i dorośli oraz w sztafecie 4X25m stylem dowolnym, gdzie będą mogły wystartować całe rodziny lub grupy znajomych. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godzinę 13.00 a na 13.05 start pierwszej serii zawodów. Natomiast zakończenie zmagań pływackich zaplanowano na godz. 14.30.

Chcemy zachęcić do udziału w imprezie wszystkich miłośników pływania, nawet tych, którzy jeszcze dosyć niepewnie czują się w wodzie. Dlatego uczestnikiem naszych zawodów może być każdy, kto zdoła pokonać przynajmniej jedną długość basenu nawet przy pomocy przyborów takich jak deska czy makaron do pływania

- informuje Adam Krause, kierownik Kompleksu Obiektów Basenowych MOSiR. 

Każdy uczestnik Mikołajkowych Zawodów Pływackich otrzyma pamiątkowy dyplom oraz upominek. Zapisy przyjmowane są na stronie zawodów. Szczególnie gorąco organizatorzy zapraszają do udziału w zawodach całe rodziny. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorami Mikołajkowego Festynu Pływackiego są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania „Maluchy Pływają”.

MOSiR w Elblągu

dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa elblag.net nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.